Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 listopada 2021, 12:45

autor: hexx0

Black Friday: Xbox Series S tanio w Media Expert

Trwa Black Friday 2021. Z tej okazji tylko dziś w sklepie internetowym Media Expert można zakupić tanio konsolę Xbox Series S, która świetnie nada się do gier z usługi Xbox Game Pass.

Czarnopiątkowych promocji nigdy za wiele, prawda? Jeśli szukacie sprzętu do grania za stosunkowo niewielkie pieniądze, a chcecie mieć pewność, że będziecie mogli uruchomić wszystkie nowe tytuły, skorzystajcie z oferty sklepu internetowego Media Expert. Obejmuje ona konsolę Xbox Series S w cenie 1 149 złotych. Jeśli jednak zdecydujecie się na raty, zapłacicie jedynie 1 072,40 zł. Aby skorzystać z okazji, w koszyku należy wpisać kod rabatowy L261121. Radzę się spieszyć, bo kolejne egzemplarze znikają niczym ciepłe bułeczki w piekarni.

Kup konsolę Xbox Series S w Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.