Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 lipca 2021, 19:00

autor: hexx0

Steam Deck dostępny do zarezerwowania; kto pierwszy, ten lepszy

Dziś o godzinie 19:00 umożliwiono rezerwowanie konsoli Steam Deck od firmy Valve. Radzimy się spieszyć, bo nowy sprzęt może zostać bardzo szybko rozebrany.

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego firma Valve umożliwiła dokonywanie rezerwacji przenośnej konsoli Steam Deck. O samym sprzęcie już pisaliśmy (patrz linki poniżej), więc teraz skoncentrujemy się wyłącznie na tym, jak złożyć zamówienie przedpremierowe. Na pewno warto się spieszyć, bo choć wprowadzone zostały zabezpieczenia przeciwko tzw. scalperom, „mobilne pecety” i tak mogą rozejść się bardzo szybko.

Rezerwacji możecie dokonać pod tym adresem, tylko jeśli posiadacie konto Steam, na którym przed czerwcem 2021 roku przeprowadzono przynajmniej jedną transakcję (reguła ta obowiązuje przez pierwsze 28 godzin po rozpoczęciu przedsprzedaży). Aby „zaklepać” swojego Steam Decka, niezbędne będzie wpłacenie zaliczki w wysokości 5 dolarów amerykańskich, czyli około 20 złotych.

Od razu warto też wiedzieć, jaki model chcemy nabyć. W sumie dostępne są trzy wersje konsolki, różniące się zarówno ceną, jak i specyfikacją. Do wyboru macie warianty za 1899, 2499 i 3099 złotych. Więcej szczegółów na ich temat znajdziecie w naszych poprzednich wiadomościach (linki powyżej).

A teraz – kto pierwszy, ten lepszy. Przypominamy, że na jednym koncie Steam możecie zarezerwować tylko jedną konsolę, a wysyłka sprzętu rozpocznie się w grudniu 2021 roku.

Steam Deck dostępny do zarezerwowania; kto pierwszy, ten lepszy - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.