Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 21 września 2021, 20:03

autor: hexx0

Steam Deck w rękach gracza - wygląda i działa świetnie

Valve zaczęło rozsyłać pierwsze egzemplarze Steam Decka do ludzi z branży. Mike Rose, CEO firmy No More Robots, miał okazję przetestować na konsoli kilka gier. Jego zdaniem działają one rewelacyjnie.

Steam Deck trafi do rąk graczy na całym świecie w grudniu tego roku, lecz znane w branży persony już miały okazję przetestować ową konsolę Valve. Jedną z nich jest Mike Rose, założyciel i dyrektor generalny firmy No More Robots – wydawcy gier takich jak Yes, Your Grace czy Descenders. Nie przypadkiem wymieniłem te dwie produkcje, bo właśnie one zostały przetestowane przez CEO wspomnianej spółki na Steam Decku. I ponoć działają rewelacyjnie. Brytyjczyk opublikował na Twitterze dwa krótkie filmiki, więc możecie zobaczyć sami.

Yes, Your Grace i Descenders nie wymagają może superkomputera – obydwie wyszły też na Switcha – ale fakt, że działają na Steam Decku w 50-60 klatkach na sekundę na najwyższych ustawieniach graficznych, dobrze świadczy o konsoli Valve. Jeśli w dodatku jedynym zadaniem deweloperów typowo pecetowych gier będzie zaimplementowanie obsługi kontrolera, Steam Deck może okazać się prawdziwym hitem.

Steam Deck w rękach gracza - wygląda i działa świetnie - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.