Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 3 lutego 2020, 10:33

autor: Aquma

Smartfon Samsung Galaxy Z Flip na pierwszym filmie

Na Twitterze pojawił się film prezentujący wygląd nowego składanego smartfona Samsung Galaxy Z Flip, będącego odpowiedzią koreańskiego koncernu na Motorolę Razr.

Z Flip to odpowiedź na Motorolę Razr. - Smartfon Samsung Galaxy Z Flip na pierwszym filmie - wiadomość - 2020-02-03
Z Flip to odpowiedź na Motorolę Razr.

Nadarzyła się okazja, by zobaczyć, jak wygląda w akcji Samsung Galaxy Z Flip - składane urządzenie, które ma stanowić odpowiedź na Motorolę Razr. Telefon pojawił się na krótkim filmie opublikowanym na Twitterze przez użytkownika znanego jako yunis ali (@silverarow), który znalazł go na portalu Instagram.

Sprzęt przedstawia się mniej więcej tak, jak można się spodziewać. Mamy tu wyświetlacz, który składa się niczym klasyczny telefon „z klapką”. Zamknięte urządzenie znacznie łatwiej zmieścić w kieszeni. W odróżnieniu od Motoroli Razr, która posiada dodatkowy ekran, umożliwiający korzystanie z niektórych funkcji bez otwierania, Z Flip ma jedynie mały panel w rogu, na którym widzimy takie detale, jak godzina, data czy poziom naładowania baterii.

Smartfon Samsung Galaxy Z Flip najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany 11 lutego, w czasie wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked 2020 w San Francisco.

  1. Samsung - strona oficjalna