Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 19 października 2020, 19:46

PS5 może nas nagrodzić za zdobywane trofea

PlayStation 5 może nagradzać graczy za zdobywane trofea. Stosowną informację zauważono w ostatnim materiale wideo prezentującym interfejs konsoli.

W SKRÓCIE:
  1. Sony może nas nagrodzić za zdobywane trofea na PS5.
  2. Na materiale wideo prezentującym interfejs konsoli zauważono w opisie pucharków informacje o awatarach i tłach profilu.

PlayStation 5 może nagradzać nas za zdobywanie trofeów. Sprawne oczy redaktorów serwisu MP1st zauważyły w ostatnim filmiku przedstawiającym interfejs konsoli Sony informacje o nagrodach, jakie otrzyma gracz za zdobycie osiągnięcia.

W trwającym 11 minut materiale wideo mogliśmy zobaczyć, jak działa interfejs PS5. Podczas uruchamiania Destruction AllStars przez chwilę widać kafle z trofeami, które w opisie miały informację o odblokowaniu awatara i bannera profilu za zdobycie pucharka.

PS5 może nas nagrodzić za zdobywane trofea - ilustracja #1
Za zdobycie trofeum Wreckognised otrzymamy awatar.
PS5 może nas nagrodzić za zdobywane trofea - ilustracja #2
Wbicie pucharka Rookie nagrodzi nas bannerem do modyfikacji profilu.

Jeśli ktoś obcuje z konsolami PlayStation nieco dłużej, to pamięta, że podobne nagrody otrzymywaliśmy na PS3. W wybranych tytułach zdobycie „platyny” lub innego trofeum skutkowało odblokowaniem motywu konsoli lub paczki awatarów. Jeśli firma Sony zdecyduje się na podobny ruch, ale w szerszym wymiarze wraz z premierą PS5, to osoby stroniące do tej pory od trofeów będą miały dodatkową zachętę do wyciskania z gier wszystkiego.

  1. PS5 – oficjalna strona internetowa konsoli