Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 10 maja 2019, 11:51

PS4 Days of Play Edition – Sony zapowiada limitowany model konsoli

W czasie prezentacji PlayStation State of Play koncern Sony zapowiedział nowy model konsoli PlayStation 4. Urządzenie będzie się wyróżniało stalowym kolorem. Znajdziemy w nim także dysk o pojemności 1 TB.

Nowy model PS4 trafi do sprzedaży w czerwcu. - PS4 Days of Play Edition – Sony zapowiada limitowany model konsoli - wiadomość - 2019-05-11
Nowy model PS4 trafi do sprzedaży w czerwcu.

W czasie wczorajszej prezentacji PlayStation State of Play firma Sony zapowiedziała nowy, limitowany model PlayStation 4. Tzw. „Edycja Days of Play” będzie się charakteryzowała stalowym kolorem, a na jej obudowie znajdziemy logo trójkąta, kółka, kwadratu i X, reprezentujące przyciski, które umieszczane są na kolejnych padach towarzyszących konsolom Sony. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć omawiane urządzenie w pełnej krasie.

Konsola zostanie wyposażona w dysk twardy o pojemności 1 TB. Inne detale na temat specyfikacji nie zostały zdradzone, ale wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z modelem PS4 Slim. W pudełku z konsolą znajdziemy też pada w pasującym do niej kolorze. Sprzęt trafi na rynek w czerwcu, w ramach dorocznego wydarzenia Days of Play, od którego pochodzi jego nazwa. Cena urządzenia nie jest znana, ale można się spodziewać, że nie zapłacimy za nie znacznie więcej niż za normalne PS4 Slim.

Warto odnotować, że w zeszłym roku przy okazji Days of Play również otrzymaliśmy limitowany, niebiesko-złoty model konsoli PlayStation 4 (zdjęcie poniżej). Która z wersji podoba Wam się bardziej?

Days of Play Limited Edition 2018.
Days of Play Limited Edition 2018.
  1. Sony – strona oficjalna
  2. PlayStation – strona oficjalna