Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 22 października 2019, 12:30

autor: Czarny Wilk

Promocja na sprzęt firmy Logitech i konsole w Amazon.de

W niemieckim oddziale firmy Amazon taniej kupimy konsole PlayStation 4 Slim i Xbox One X oraz sprzęt dla graczy od Logitecha.

Amazon.de przygotował promocję na sprzęt firmy Logitech. Taniej kupimy głośniki komputerowe, słuchawki i kierownice sygnowane popularną marką. Oprócz tego w ofercie sklepu znalazły się atrakcyjne zestawy konsol PlayStation 4 Slim i Xbox One X z grami. Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze oferty i prezentujemy je poniżej.

Oprócz konsoli PS4 w przygotowanym bundlu znalazły się trzy świetnie oceniane gry. - Promocja na sprzęt firmy Logitech i konsole w Amazon.de - wiadomość - 2019-10-22
Oprócz konsoli PS4 w przygotowanym bundlu znalazły się trzy świetnie oceniane gry.

W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Konsole

  1. Konsola PlayStation 4 Slim 1TB + gra Uncharted 4 + gra The Last of Us Remastered + gra Horizon Zero Dawn – 258,39 euro (ok. 1106 zł)
  2. Konsola Xbox One X + gra Star Wars Jedi: Fallen Order + gra Call of Duty Modern Warfare ze steelbookiem (przedsprzedaż) – 402,08 euro (ok. 1721 zł)

Akcesoria gamingowe

  1. Kierownica do PC i Xboksa One Logitech G920 – 191,21 euro (ok. 818 zł)
  2. Kierownica do PC i PlayStation 4 Logitech G29 – 191,21 euro (ok. 818 zł)

Słuchawki

  1. Słuchawki Logitech G332 – 38,23 euro (ok. 164 zł)
  2. Słuchawki Logitech G432 – 50,65 euro (ok. 217 zł)

Audio

  1. Głośniki komputerowe Logitech Z607 – 91,99 euro (ok. 394 zł)
  2. Głośniki komputerowe Logitech Z906 – 191,22 euro (ok. 818 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.