Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 listopada 2020, 10:07

autor: Bartłomiej Sagan

PlayStation 5 na czarno; fani malują konsolę

Wiele osób było rozczarowanych, gdy okazało się, że PS5 dostępne będzie jedynie w białym kolorze. Niektórzy fani postanowili więc przemalować konsolę na preferowaną barwę.

Kiedy Sony ujawniło wygląd PS5, z miejsca pojawiły się dyskusje na temat projektu obudowy najnowszej konsoli. Jedni pokochali jej futurystyczną stylistykę, przypominającą komputery z rodziny Alienware, inni znienawidzili, złośliwie nazywając ją przerośniętym routerem. Najbardziej rozczarowani byli jednak oczekujący czarnej wersji urządzenia, bowiem PlayStation 5 takowej obecnie nie ma. Co bardziej ambitni fani wzięli więc sprawy w swoje ręce i przemalowali konsolę (oraz pady) na ulubioną barwę.

PlayStation 5 na czarno; fani malują konsolę - ilustracja #1
Krytycy stwierdzą, że jeszcze bardziej przypomina router

Efekt wydaje się całkiem zadowalający - w szczególności dobrze prezentują się farbowane na czarno kontrolery. Zaskakująco dobrze wypadła za to czerwona wersja PS5; taki kolor obudowy zdaje się niemal idealnie pasować do jej wymyślnego kształtu.

Na koniec przypomnienie, że premiera PlayStation 5 w Polsce odbędzie się 19 listopada bieżącego roku. Zainteresowanym czarną (lub jakąkolwiek wymarzoną) wersją kolorystyczną poleca się więc zaopatrzyć w farbę.

PlayStation 5 na czarno; fani malują konsolę - ilustracja #2
PlayStation 5 na czarno; fani malują konsolę - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach