Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 maja 2020, 13:20

autor: Sodar

Piękny Xbox Series X z Wiedźminem - zobacz wizje artysty

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na premiery nowych konsol. Tymczasem co bardziej kreatywni pokazują swoje propozycje wyglądu limitowanych wersji. Oto prace artysty związane z Xboxem Series X.

Piękny Xbox Series X z Wiedźminem - zobacz wizje artysty - ilustracja #1
Wizualizacje nowego Xboxa Series X artysty XboxPope. Źródło: Twitter

Prawie każda konsola pojawiała się na rynku w wersjach limitowanych, odmiennych w wyglądzie i czasem także pod względem technicznym. Oprócz nich, można było trafić na fanowskie modyfikacje. Dotyczy to też nowych urządzeń, których premiera dopiero nastąpi. Choć nie ma ich jeszcze w sprzedaży, niektórzy pokazują swoje propozycje wyglądu wersji specjalnych. Nietuzinkowe wizualizacje Xboxa Series X znajdziemy na Instagramie i Twitterze artysty działającego pod pseudonimem XboxPope. Oprócz tytułowej pracy z Wiedźminem, poniżej prezentuję kilka, moim zdaniem, najciekawszych.

Polskich fanów Wiedźmina na pewno ucieszy taka skórka:

Wygląd inspirowany zapowiedzianą na nową konsolę grą Scorn:

Coś dla fanów Alana Wake’a:

Personalizacja w klimacie Halo Infinite:

Nadchodzący tytuł Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 także był źródłem inspiracji:

Więcej grafik artysty można znaleźć na jego kontach. W szczególności polecam Instagram, ponieważ jest tam dużo więcej jego twórczości, podanej w lepiej zorganizowanej formie. Nie tylko XboxPope tworzy wizualizacje Xboxa Series X. Warto śledzić profil ExtremeConsoles. Często pojawiają się tam ciekawe prace innych autorów:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach