Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 23 maja 2021, 11:35

autor: Gabi

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 - premiera zegarka z Night City

OnePlus Watch Cyberpunk 2077, inteligentny zegarek z limitowanej edycji inspirowanej klimatem gry CD Projektu, zadebiutuje 24 maja 2021 roku.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition to smartzegarek ubrany w ciuszki rodem z naszej rodzimej, futurystycznej gry stworzonej przez CD Projekt RED. Gadżet jest przypudrowaną wersją standardowego zegarka OnePlus Watch, od którego różni się czarno-żółtym paskiem oraz tarczą z motywem nawiązującym do stylu graficznego Cyberpunka 2077. Urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane oraz dopuszczone do sprzedaży 24 maja 2021.

Pod względem technicznym gadżet prawdopodobnie nie będzie się niczym różnił od standardowego zegarka OnePlus Watch, który zadebiutował 2 miesiące temu. Producent już zdążył wypuścić na rynek dwie edycje limitowane - kobaltową oraz nawiązującą do uniwersum Harry’ego Pottera. Obydwie rozeszły się niczym ciepłe bułeczki, więc podobny los spotka prawdopodobnie tę inspirowaną Cyberpunkiem. Ceny urządzenia jeszcze nie znamy - z pewnością przewyższy ona koszt standardowej wersji OnePlus Watch, którą w Europie można nabyć za 159 euro, czyli około 714 złotych. Wszystkie szczegóły poznamy jutro podczas oficjalnej prezentacji smartwatcha.

Choć produkcja CD Projektu wywołała skrajne reakcje wśród graczy, z pewnością nie zabraknie takich, którzy z chęcią sięgną do portfeli, by uzupełnić swą kolekcję z Night City o najnowszy smartwatch chińskiej firmy. Zegarek będzie świetnym uzupełnieniem telefonu OnePlus 8T x Cyberpunk 2077, który ukazał się jesienią ubiegłego roku, jeszcze przed premierą gry.

OnePlus Watch w wersji cyberpunkowej będzie dostępny jedynie na rynku chińskim. Kolekcjonerzy spoza Państwa Środka oczywiście będą mogli kupić urządzenie, trzeba się jednak liczyć z kilkutygodniowym oczekiwaniem na dostawę z Chin. Sprzedaż rozpocznie się jutro o godzinie 14:00 czasu polskiego, o czym warto pamiętać ze względu na ograniczoną liczbę wyprodukowanych zegarków.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 - premiera zegarka z Night City - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.