Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 5 czerwca 2018, 20:21

autor: ElMundo

Nvidia publikuje sterowniki Game Ready dla Vampyra i Jurassic World: Evolution

Nvidia wypuściła najnowszą paczkę sterowników Game Ready o numerze 398.11. Zostały one zoptymalizowane pod kątem działania dwóch nowych produkcji - Vampyra oraz Jurassic World: Evolution.

Jurassic World: Evolution to jedna z gier, która doczekała się optymalizacji działania na kartach graficznych z rodziny GeForce. - Nvidia publikuje sterowniki Game Ready dla Vampyra i Jurassic World: Evolution - wiadomość - 2018-06-05
Jurassic World: Evolution to jedna z gier, która doczekała się optymalizacji działania na kartach graficznych z rodziny GeForce.

Na stronie Nvidii pojawiła się informacja o premierze nowej wersji sterowników do kart graficznych z rodziny Nvidia opatrzonych certyfikatem „Game Ready”. Paczka została oznaczona numerem 398.11 i jej głównym elementem składowym jest optymalizacja działania GPU w dwóch nowo wydanych tytułach – mowa o RPG Vampyr, stworzonym przez studio DONTNOD, oraz strategii ekonomicznej Jurassic World: Evolution, która pojawi się na rynku za okrągły tydzień.

Oprócz tego nowa edycja sterowników poprawia błąd związany z niepoprawnym działaniem gry Hitman przy wykorzystaniu efektu HDR na sprzęcie wyposażonym w dwie karty graficzne połączone w trybie SLI, a także rozwiązuje problemy z niewłaściwym działaniem trybu Nvidia Surround w Call of Duty: WWII.

Paczkę sterowników pobierzemy oczywiście ze strony Nvidii. Drivery zainstalujemy na pecetach z systemami operacyjnymi Windows 7 / 8.1 /10 w wersji 64-bitowej i współpracują one z kartami graficznymi z rodzin: Kepler, Maxwell oraz Pascal.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.