Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 18 marca 2013, 09:40

autor: Sarge

Nowe sterowniki od Nvidii (314.21 Beta) oraz AMD/ATI (13.3 Beta)

W tym samym czasie w sieci udostępniono najnowsze wersje beta sterowników do kart graficznych firm Nvidia oraz AMD. Można je pobrać z oficjalnych stron internetowych wymienionych producentów.

Firmy AMD oraz Nvidia udostępniły na oficjalnych stronach internetowych najnowsze wersje beta sterowników do swoich kart graficznych. Przede wszystkim poprawiają one działanie najnowszych gier.

Wśród najważniejszych zmian wprowadzonych w sterownikach AMD Catalyst 13.3 Beta wymienia się poprawioną wydajność w czterech grach: SimCity, Far Cry 3, Tomb Raider oraz Hitman: Rozgrzeszenie. Ulepszają one również działanie technologii TressFX w nowej odsłonie serii Tomb Raider na wybranych konfiguracjach sprzętowych. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

  1. Pobierz sterowniki AMD Catalyst 13.3 Beta z oficjalnej strony internetowej
Nowe sterowniki od Nvidii (314.21 Beta) oraz AMD/ATI (13.3 Beta) - ilustracja #1

Z kolei w sterownikach GeForce 314.21 Beta skupiono się przede wszystkim na „poprawie wydajności i stabilności gry Tomb Raider”, a także „dodaniu nowych profili SLI oraz 3D Vision”. Oprócz tego tradycyjnie zaktualizowano oprogramowanie systemowe PhysX oraz HD Audio do najnowszych wersji. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdują się w tym miejscu.

  1. Pobierz sterowniki GeForce 314.21 Beta z oficjalnej strony internetowej

Zarówno sterowniki AMD Catalyst 13.3 Beta, jak i GeForce 314.21 Beta są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8. Współpracują z kartami graficznymi podanymi na wymienionych wcześniej stronach internetowych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.