Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 5 czerwca 2019, 13:12

autor: Grzechu

Microsoft wprowadzi do sprzedaży kosmetyki Xbox

Gigant z Redmond proponuje „profesjonalne” kosmetyki o zniewalającym aromacie Xboksa. Pozwolą one pozbyć się zapachu przegranej i naładować pozytywną energią potrzebną do kolejnych potyczek… Nie, to nie żart.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Microsoft wprowadzi do sprzedaży kosmetyki Xbox - ilustracja #1

Zastanawialiście się kiedyś, jak powinien pachnieć prawdziwy fan konsoli Xbox? Na to pytanie odpowie nam Microsoft we współpracy z Lynx (producentem popularnej marki Axe). Firmy te wspólnie opracowały zestaw kosmetyków dedykowanych przede wszystkim graczom. W lipcu w sprzedaży pojawią się żele pod prysznic i dezodoranty. Wstępnie będą one dostępne tylko dla mieszkańców Australii.

Widzimy, że fani Xboksa osiągają niezwykłe rzeczy każdego dnia. Chcielibyśmy celebrować ich pasję i determinację, tworząc coś naprawdę wyjątkowego – mówi Tania Chee, lider grupy biznesowej w Xbox Australia / Nowa Zelandia.

Kosmetyków dla graczy nie będzie cechować zmyślne opakowanie lub etykieta. Według Microsoftu ich sekret tkwi w odświeżającym zapachu, na który składają się cytrusy, zioła i różne gatunki drewna. Gamingowy charakter mają podkreślać nuty papedy, cytryny, mięty, szałwi oraz czystego drewna. Naturalne olejki eteryczne pochłoną zapach przegranej i potu, wydzielając wśród graczy chęć do podejmowania nowych wyzwań, nie tylko przy komputerze.

Microsoft wprowadzi do sprzedaży kosmetyki Xbox - ilustracja #2
Czy takie produkty dla graczy mają jakikolwiek sens?

Wiele firm próbowało już przekonać nas, że produkty „dla graczy” są wyjątkowe. Pod tym szyldem pojawiły się ubrania, fotele, napoje, a nawet suplementy diety GodMode, które z założenia miały poprawić umiejętności i zwiększyć prestiż wśród społeczności gry. Jednak większość z gamingowego towaru można spuentować lekkim uśmiechem. Czy reakcje graczy będą podobne w przypadku linii kosmetyków? O tym zadecyduje ich cena i zapach.