Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 czerwca 2019, 15:35

Magenta 1 – T-Mobile zaoferuje nowe pakiety usług dla domu i firmy

Od 28 czerwca w ofercie T-Mobile znajdziemy nowe abonamenty Magenta 1, w ramach których, poza nielimitowanymi połączaniami komórkowymi i pakietem danych mobilnych, otrzymamy dostęp do Internetu światłowodowego i kilku dodatkowych usług – m.in. platformy Netflix.

Nowe pakiety usług w T-Mobile. - Magenta 1 – T-Mobile zaoferuje nowe pakiety usług dla domu i firmy - wiadomość - 2019-06-26
Nowe pakiety usług w T-Mobile.

Firma T-Mobile poinformowała w specjalnym oświadczeniu prasowym, że 28 czerwca tego roku rozszerzy swoją ofertę o nowe pakiety Magenta 1, łączące kilka usług w jeden, kompleksowy abonament. Dostępne będą dwa warianty – jeden przeznaczony dla domu, a drugi adresowany do klientów biznesowych (firm).

Coraz częściej widzimy, że klienci są przytłoczeni niezliczoną liczbą ofert i wariantów usług. Poszukują prostych i najlepszych produktów, jednak szum komunikacyjny często uniemożliwia im dokonanie optymalnego wyboru. T-Mobile postanowił to zmienić. Dzięki ofercie Magenta 1 stajemy się dla klientów partnerem, który zdejmuje z nich ciężar wyszukiwania wielu rozwiązań i podejmowania wielu decyzji. Zamiast oferować klientom wszystko, co jest ogólnie dostępne na rynku, dajemy im wybór spośród wyłącznie najlepszych usług w prostym i czytelnym pakiecie. Strach przed ominięciem optymalnych ofert zamieniamy na radość z korzystania z produktów najwyższej jakości – powiedział Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Magenta 1 – wersja domowa

Magenta 1 dla domu.

Wariant domowy obejmuje nielimitowane połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju (i w roamingu w UE), pakiet danych komórkowych, szybki Internet światłowodowy oraz abonament Netflix. Użytkownik może też zdecydować się na wykupienie dostępu do dodatkowych usług (IPLA, także IPLA Sport oraz IPLA Eleven Sports), zwiększenie prędkości Internetu lub pakietu danych. Za dodatkową opłatą otrzymamy również dekoder (KAON KSTB6077) lub smartfon.

Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania – zarówno w Polsce, jak i za granicą – i widzimy wyraźnie, że klienci nie chcą już mozolnie przewijać setek kanałów z treściami, które często są dla nich po prostu nieistotne. Klienci chcą oglądać najlepsze treści, dostosowane do ich potrzeb, kiedy tylko mają na to ochotę. Pod względem zaspokajania potrzeb klientów polscy operatorzy telekomunikacyjni plasują się nieco w tyle za innymi krajami. Dziś T-Mobile to zmienia i dzięki strategicznym współpracom z firmami takimi jak Netflix, wprowadza ofertę w pełni odpowiadająca na potrzeby polskich, nowoczesnych klientów – powiedział Frederic Perron, Członek Zarządu ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska.

T-Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który zaoferuje dostęp do Netfliksa w ramach swoich abonamentów. Przedstawiciel wspomnianej platformy streamingowej jest bardzo zadowolony z nawiązania tej współpracy.

Bardzo cieszymy się z rozpoczętej współpracy z T-Mobile i udziale w tak innowacyjnej i skrojonej pod potrzeby klienta ofercie Magenta 1 Dzięki specjalnemu przyciskowi Netflix na pilocie polskim konsumentom wystarczy jedno kliknięcie, aby cieszyć się ulubionymi produkcjami Netflix, takimi jak Stranger Things, Dom z papieru, Zabójczy rejs, Nasza Planeta i nie tylko – stwierdził Rene Rummel, Business Development Director w regionie EMEA w firmie Netflix.

Magenta 1 – wersja firmowa

Magenta 1 dla firmy.

W wariancie firmowym dostęp do Netfliksa zastąpiono usługami, które mogą przydać się przy prowadzeniu biznesu, takimi jak oprogramowanie biurowe Office 365, Norton Security Online (ochrona smartfonów lub tabletów) czy zdalny serwis IT (pomoc ze strony ekspertów T-Mobile). Inaczej prezentują się także pakiety internetowe – są większe i współdzielone (można z nich korzystać równocześnie na wszystkich kartach sim wchodzących w skład abonamentu).

Sieć T-Mobile planuje też promocję, w ramach której pierwsze firmy, które zdecydują się na skorzystanie z oferty Internetu światłowodowego, otrzymają możliwość zakupu smartfona Samsung Galaxy S10e lub Galaxy A50 z rabatem wynoszącym 50%.

  1. T-Mobile – strona oficjalna
  2. Netflix – strona oficjalna