Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 listopada 2020, 19:41

autor: Froozyy

Klienci Amazona zamiast PS5 dostają w paczkach masażery do stóp i kocią karmę

W Internecie pojawiają się doniesienia klientów sklepu Amazon, którzy zamiast zamówionej konsoli PlayStation 5 otrzymują paczki m.in. z kocią karmą i zabawkami.

Ponad tydzień temu w wybranych miejscach na świecie (tj. Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Singpaurze oraz Korei Południowej) zadebiutowała konsola PlayStation 5 (w Polsce premiera odbyła się wczoraj). O problemach z dostępnością nowego urządzenia Sony mówi się od samego początku i niestety nie każdy zainteresowany jest w stanie je zakupić (i nie dotyczy to tylko naszego kraju). Okazuje się jednak, że nawet ci, którym PS5 teoretycznie udało się nabyć, nie mogą spać spokojnie. Do sieci zaczynają trafiać doniesienia klientów Amazonu, którzy w przesyłce zamiast konsoli znajdują rozmaite rzeczy – np. kocią karmę, zabawki czy nawet masażery do stóp.

W oświadczeniu dla serwisu Eurogamer.com firma Amazon potwierdziła kłopoty z dostawą PlayStation 5 i obiecała rozwiązanie problemu każdego klienta. Na razie nie podano, co może być przyczyną tajemniczych zniknięć konsol. Kilka osób zgłaszało np. dziwne zachowania kurierów (podjeżdżanie w miejsce dostarczenia paczki, oznaczanie przesyłki jako zrealizowana i następnie odjeżdżanie bez dostarczenia jej czy też fałszywe informacje o zostawianiu paczki u sąsiada).