Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 15 kwietnia 2022, 13:20

autor: Adam Adamczyk

Karty graficzne RTX 3000 znowu dostępne. Nvidia ogłasza dostawę

Nvidia ogłasza wznowienie dostaw kart graficznych. Chodzi o układy z serii GeForce RTX 30.

źródło:Nvidia | Youtube

Osoby planujące złożyć komputer stacjonarny od podstaw mają od dłuższego czasu problem. Niestety takie podzespoły, jak karty graficzne, są bardzo drogie, a jakby tego było mało – niektórych GPU czasami brakuje w sklepach. Na szczeście od pewnego czasu można zauważyć tendencję spadkową w stosunku do cen tego typu sprzętu, a teraz Nvidia chwali się, że karty graficzne z serii 30XX są ponownie dostępne.

Nvidia ogłasza dostawę kart graficznych

Na oficjalnej stronie internetowej producenta widnieje komunikat, w którym Nvidia informuje o akcji nazwanej „Ekwipunek uzupełniony, przeładuj”. W dużym skrócie chodzi o to, że firma ogłasza, iż karty graficzne z serii 30XX są ponownie dostępne i możliwe do zakupu.

Karty graficzne GeForce RTX z serii 30 są już dostępne! Zyskaj absolutnie doskonałą rozgrywkę dzięki wciągającemu ray tracingowi, ogromnemu wzrostowi wydajności dzięki opartej na SI technice NVIDIA DLSS, najlepszej responsywności dzięki technice NVIDIA Reflex oraz opartemu na SI dźwiękowi i obrazowi dzięki aplikacji NVIDIA Broadcast. Sprawdzaj regularnie tę stronę, aby uzyskać nowe, świetne opcje zakupu.

Stare, ale jare

Dostępność kart graficznych oraz ich najniższe od dłuższego czasu ceny to niewątpliwie dobre wiadomości dla graczy, jednak warto w tym miejscu pochylić się nad inną kwestią. Mówimy tu o nadal świetnie spisujących się w gamingu układach graficznych, które jednak miały swoją premierę we wrześniu 2020 roku. Skoro Nvidia uznała, że informacja o wznowieniu dostaw ponad półtorarocznego sprzętu zasługuje na osobną akcję reklamową, to nie świadczy to dobrze o sytuacji z dostępnością kart graficznych, zwłaszcza tych najnowszych.

Karty graficzne Nvidia kupisz tutaj

  1. Nvidia wznawia sprzedaż kart graficznych z serii 30

Więcej informacji związanymi z firmą Nvidia znajdziecie tutaj:

  1. Ceny kart graficznych w polskich sklepach spadają
  2. Nvidia pominie RTX 4000?
Karty graficzne RTX 3000 znowu dostępne. Nvidia ogłasza dostawę - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.