Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 lipca 2020, 16:42

autor: Aquma

Henry Cavill (aka wiedźmin) składający PC to dzisiejszy hit internetu

Henry Cavill – aktor znany z roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa – opublikował na Instagramie film, na którym składa własnego peceta.

Henry Cavill (aka wiedźmin) składający PC to dzisiejszy hit internetu - ilustracja #1
Wiedźmin zna się nie tylko na zabijaniu potworów.

W SKRÓCIE:

  1. Henry Cavill opublikował na Instagramie film, na którym własnoręcznie składa peceta z nowych podzespołów;
  2. aktor wykorzystał sprzęt firm AMD i Nvidia. Nie zabrakło też fajnie prezentującej się obudowy i oświetlenia RGB.

Henry Cavill – odtwórca roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa – opublikował na portalu Instagram film, na którym widać, jak własnoręcznie składa własnego peceta. Na materiale widać, że aktor sięgnął po podzespoły firm AMD (procesor Ryzen 9 3900x) oraz Nvidia (karta graficzna Nvidia GeForce RTX 2080 Ti). Wykorzystał także obudowę i oświetlenie RGB, których nie powstydziłby się największy geek.

This kind of material isn't for everyone....viewer direction is advised. You may see a lot of parts that you haven't seen before. #PC #AllTheParts #AllNightLong

null

Zamiłowanie Henry’ego Cavilla do gier wideo jest znane od dłuższego czasu – w przeszłości zdarzało mu się przyznawać w wywiadach, że lubi spędzać czas przed monitorem, a nawet woli tę formę rozrywki od wychodzenia z domu. Aktor darzy sympatią m.in. Total War: Warhammer (postać z jego nazwiskiem trafiła nawet do jednego z DLC do TW:W2) oraz Wiedźmina 3: Dziki Gon – grę CD Projekt RED ukończył prawie trzy razy.

Co ciekawe, związek odtwórcy roli Geralta z Rivii (i Supermana) z hobby kojarzonym z geekami nie kończy się na grach wideo – aktor lubi też malować figurki do Warhammera 40 000.

Jak Wam się podoba pecet złożony przez Henry’ego Cavilla? Muszę przyznać, że ujmują mnie troska i uwaga, z jaką montuje kolejne podzespoły.

  1. 8 rzeczy, które uchroniły Wiedźmina od katastrofy
  2. Serial Wiedźmin na platformie Netflix
  3. 10 scen z Wiedźmina, o których chcielibyśmy zapomnieć