Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 4 grudnia 2020, 11:56

autor: Entelarmer

Fan szykuje imponującego Xboxa Series X w stylu Cyberpunk 2077

Użytkownik Game Reaper 187 szykuje imponującą przeróbkę Xboksa Series X. Konsolę ozdobią panele z motywem Cyberpunka 2077. Projekt powinien być gotowy na premierę polskiej gry.

Tym razem nie ma większych wątpliwości – po latach oczekiwań Cyberpunk 2077 w końcu trafi na rynek. Owszem, nie obejdzie się bez premierowej (a nawet przedpremierowej) aktualizacji, ale nie ma powodów, by powątpiewać w rychłe ukazanie się polskiej gry. Na debiut nowego dzieła studia CD Projekt RED szykuje się już użytkownik Game Reaper 187 z Twittera, który pracuje nad przeróbką konsoli Xbox Series X z motywem Cyberpunka 2077. Poszczególne elementy zostały wycięte laserem lub wygrawerowane na panelach – efekt możecie obejrzeć na zdjęciach zamieszczonych we wpisie poniżej.

Nie jest to pierwsza tego typu modyfikacja stworzona przez użytkownika, aczkolwiek – jak on sam stwierdził – ten akurat projekt ma wznieść fanowskie obudowy na nowe wyżyny. Internauta planuje skończyć prace w przyszłym tygodniu, akurat na premierę polskiej produkcji. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Przypomnijmy, że oprócz patcha wspólnego dla wszystkich platform gra otrzyma dedykowaną aktualizację na urządzeniach dziewiątej generacji, wprowadzającą wsparcie niektórych next-genowych funkcji. Na pełne wykorzystanie możliwości PS5 i XSX/S przyjdzie poczekać do przyszłego roku i premiery drugiego uaktualnienia.