Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 3 listopada 2020, 14:34

autor: Aquma

DualSense - pad do PS5 ma ściągany przedni panel

Materiał, który pojawił się w sieci, pokazuje kilka nowych detali na temat DualSense, czyli pada do konsoli PlayStation 5. Chodzi m.in. o ściągalny przedni panel.

Film opublikowany na kanale Johna Glasscocka na platformie YouTube ujawnia kilka ciekawostek na temat pada DualSense do konsoli PlayStation 5. Okazuje się, że wygląd kontrolera będzie można dostosować do swoich oczekiwań bardziej niż w przypadku DualShocka 4 – przede wszystkim za sprawą zdejmowanego przedniego panelu.

Twórca materiału pokazuje też detal, który trudno dostrzec na oficjalnych zdjęciach i filmach – powierzchnia DualSense jest pokryta miniaturowymi symbolami marki PlayStation (kółkami, kwadratami, trójkątami i krzyżykami). Sprzęt zdaje się też posiadać drugi mikrofon na „pleckach” (niewykluczone, że chodzi o redukcję zakłóceń, choć autor filmu przyznaje, że zgaduje, a otwór może być również czymś zupełnie innym). Kolejną ciekawostką są gałki analogowe, które mają taki sam rozmiar, jak te z DualShocka 4 – dzięki temu powinny na nie pasować nakładki, z których dotychczas korzystaliście.

  1. Sprawdzamy pad do PS5 - DualSense to mała rewolucja
  2. PS5 w redakcji GRYOnline.pl, nowa generacja w komplecie
  3. PlayStation 5 – strona oficjalna