Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 września 2021, 12:09

autor: mokosh

Discord umożliwi zmianę awatara na serwerach i planowanie wydarzeń

Na Discordzie pojawi się nowa opcja dla subskrybentów. Na każdym serwerze będzie można ustawić inny awatar.

W ramach subskrybcji Discord Nitro użytkownicy otrzymają nową opcję – chodzi o możliwość ustawienia różnych awatarów na poszczególnych serwerach (do tej pory można było zmieniać jedynie ksywkę). Co więcej, twórcy zapowiedzieli jeszcze jedną opcję, która ma pomóc w organizacji życia na serwerze.

Jak podaje serwis The Verge, Discord – poza wprowadzeniem opcji zmiany awatara – pozwoli także na planowanie serwerowych wydarzeń. Wspomniana funkcja nie będzie ograniczona czasowo, a to oznacza, że zdarzenie utworzymy np. z rocznym wyprzedzeniem. Sprawi to, że wszyscy użytkownicy serwera będą mieli wystarczająco dużo czasu na dołączenie oraz zapoznanie się ze szczegółami.

Maksymalnie zorganizujemy aż 100 wydarzeń na serwer, co wydaje się być sporą liczbą nawet w przypadku miejsc zrzeszających tysiące użytkowników. Poza tym utworzone wydarzenia będzie można przeglądać, a przed ich rozpoczęciem wysłane zostaną powiadomienia. Opcje planowania zdarzeń i zmiany awatarów mają być dostępne zarówno na Androidzie, iOS-ie, jak i PC, jednak daty ich wprowadzenia jeszcze nie znamy.

Discord umożliwi zmianę awatara na serwerach i planowanie wydarzeń - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.