Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCPS3X360NDSWii
Okładka Young Justice: Legacy (PC)
OkładkaYoung Justice: Legacy (PC)

Young Justice: Legacy

Young Justice: Legacy to bazująca na popularnym serialu animowanym gra action-RPG, za której powstanie odpowiada zespół deweloperski firmy Little Orbit.

RPG | TPP | filmy animowane | DC Comics | superbohaterowie | RPG akcji

Young Justice: Legacy Premiera

anulowana

Wii

19lis2013

NDS X360 PS3

20lis2013

PC

Gry podobne do Young Justice: Legacy

Spider-Man: The Movie

Marvel: Ultimate Alliance

The Hulk

Young Justice to bijącą rekordy popularności kreskówka z młodymi super bohaterami uniwersum DC Comics w rolach głównych. Ekipa deweloperska firmy Little Orbit we współpracy z koncernem Warner Bros. podjęła się przygotowania konsolowej gry cRPG, która umożliwiłaby fanom seriali poznanie nowych przygód ulubionych herosów.

Za scenariusz Young Justice: Legacy odpowiadają Greg Weisman i Brandon Vietti, twórcy kreskówki. Fabuła gry stanowi zamkniętą opowieść, której głównym wątkiem są poszukiwania zaginionego archeologa, jednak odpowiada także na pytanie, co działo się w ciągu pięciu lat przerwy pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w pierwszym i drugim sezonie serialu.

W trakcie zabawy gracze wybierają swojego ulubionego bohatera spośród dwunastu dostępnych członków organizacji Young Justice (Nightwing, Superboy, Miss Martian, Aqualad, Kid Flash, Artemis, Zatanna, Tempest, Beast Boy, Robin, Rocket i Batgirl) oraz dwóch towarzyszących mu kompanów, nad którymi kontrolę sprawują inni uczestnicy zabawy w trybie kooperacji lub komputerowa sztuczna inteligencja w przypadku rozgrywki jednoosobowej. Każdy heros dysponuje odrębnymi umiejętnościami i mocami, które jak przystało na grę RPG można rozwijać wraz ze zdobywanym doświadczeniem.

Bohaterowie wykonują zlecane im zadania odwiedzając rozsiane po całym świecie Earth-16 lokacje, w których muszą stawić czoła takim przeciwnikom jak Lex Luthor, Sportsmaster, Riddler, Cheshire, Black Manta, Bane i inni złoczyńcy z uniwersum DC Comics.

W przeciwieństwie do oryginalnej kreskówki wykonanej w technice animacji 2D, gra Young Justice: Legacy bazuje na grafice 3D. Twórcy włożyli jednak wiele wysiłku, by fani serialu bez trudu mogli rozpoznać postaci i charakterystyczne miejsca.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-3  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Young Justice: Legacy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Young Justice: Legacy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP(SP2)/Vista/7/8
X360
PS3
Wii
NDS
PC