Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

99. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 99. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

The Price Is Right: Decades
The Price Is Right: Decades

Towarzyskie 3 kwietnia 2012

The Price Is Right: Decades to stworzona przez studio Ludia gra towarzyska, stanowiąca adaptację popularnego teleturnieju firmy FremantleMedia. Gracze wcielają się w role uczestników telewizyjnego show, a ich zadaniem jest odgadywanie właściwych cen produktów i usług. Twórcy przygotowali ponad 40 konkurencji ilustrujących rozwój programu na przestrzeni czterech dekad.

Guilty Gear XX Accent Core Plus
Guilty Gear XX Accent Core Plus

Bijatyki 24 października 2012

Kolejna odsłona popularnej serii dwuwymiarowych bijatyk, stworzonej przez japońskie studio Arc System Works. Tytuł jest rozszerzoną i poprawioną wersją gry Guilty Gear XX Accent Core, która ukazała się w 2007 roku.

National Geographic Challenge!
National Geographic Challenge!

Towarzyskie 23 listopada 2011

National Geographic Challenge! to gra towarzyska wyprodukowana przez studio Gusto Games na licencji słynnego towarzystwa geograficznego. Gracze mają okazję wykazać się wiedzą z zakresu historii, przyrody i geografii odpowiadając na pytania, rozwiązując zagadki oraz układając puzzle. Rozgrywka odznacza się walorami edukacyjnymi, a do ilustracji zadań wykorzystano bogate materiały zdjęciowe i filmowe.

ToeJam & Earl in Panic on Funkotron
ToeJam & Earl in Panic on Funkotron

Zręcznościowe 7 listopada 2012

Wznowienie drugiej odsłony serii humorystycznych gier z parą kosmitów-raperów w rolach głównych, stworzonej pierwotnie na konsolę Sega Mega Drive. W konwencji klasycznej scrollowanej platformówki staramy się wyłapać wszystkie ziemskie istoty, które po kryjomu przedostały się na rodzimą planetę dwójki bohaterów.

Borderlands 2: Captain Scarlett and Her Pirate's Booty
Borderlands 2: Captain Scarlett and Her Pirate's Booty

Akcji 16 października 2012

Pierwszy z czterech dużych DLC do drugiej części postapokaliptycznej serii strzelanin FPP z elementami RPG. Podobnie jak podstawową wersję Borderlands 2, rozszerzenie stworzyło studio Gearbox Software. Akcja Captain Scarlett and her Pirate's Booty toczy się na nieznanym dotąd pustynnym obszarze, gdzie pośród wydm leży niewielka osada Oasis. Niedaleko niej obozują bandyci pod wodzą tytułowej kapitan Scarlett. Co ciekawe, członkowie tej grupy zachowują się, wyglądają i mówią jak prawdziwi piraci.

Dead Pixels
Dead Pixels

Akcji 15 września 2011

Dead Pixels to zręcznościowa strzelanina z rodzaju „beat 'em up”, wyprodukowana przez ekipę deweloperską CSR-Studios. Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście New Hexington, które na skutek skażenia ujęć wodnych zmaga się z inwazją żywych trupów. Gracz kieruje poczynaniami bohatera, który musi stawić czoła hordom zombie na swojej drodze. Produkcja utrzymana jest w klimacie retro.

The Dark Triad: Dragon's Death
The Dark Triad: Dragon's Death

RPG prace wstrzymane

The Dark Triad: Dragon's Death jest turową grą cRPG z widokiem izometrycznym, osadzoną w świecie fantasy. W produkcji studia Autoloot Games wcielamy się w jednego z najlepszych wojowników w krainie, by następnie stanąć przeciwko tytułowej Mrocznej Trójcy i uratować uprowadzonego króla.

Borderlands 2: Sir Hammerlock's Big Game Hunt
Borderlands 2: Sir Hammerlock's Big Game Hunt

Akcji 15 stycznia 2013

Trzeci pakiet dodatkowej zawartości do Borderlands 2, pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG od studia Gearbox Software. Gra zaprasza nas na nieprzyjazną planetą Pandora, łącząc przy tym klimaty science fiction, humor i rozgrywkę napakowaną akcją. W DLC Sir Hammerlock's Big Game Hunt wybieramy się na tytułowe polowanie u boku sir Hammerlocka, a naszą zwierzyną są egzotyczne bestie, zamieszkujące niezbadany dotąd kontynent Aegrus, złożony z kilku nowych lokacji.

Bass Pro Shops: The Hunt
Bass Pro Shops: The Hunt

Akcji 1 czerwca 2010

Bass Pro Shops: The Hunt to symulacja łowiecka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł wyprodukowany został przez studio Piranha Games przy współpracy z amerykańską siecią sklepów ze sprzętem dla wędkarzy i myśliwych – Bass Pro Shops. Gracze mają okazję spróbować swoich sił w wirtualnym polowaniu na dorodne okazy amerykańskiej flory.

Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage
Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

Akcji 20 listopada 2012

Drugie duże DLC do Borderlands 2, postapokaliptycznej strzelaniny pierwszoosobowej z elementami RPG, przygotowanej przez studio Gearbox Software. Fabuła dodatku Mr. Torgue’s Campaign of Carnage obraca się wokół nowego Skarbca, której otwarcie wymaga odprawienia specyficznego rytuału. W tym celu należy wyłonić czempiona planety Pandora na drodze brutalnego turnieju, toczonego na specjalnie przygotowanej arenie. Mr.

Chaos;Head Love Chu Chu!
Chaos;Head Love Chu Chu!

Przygodowe 25 marca 2010

Japońska przygodówka, należąca do podgatunku visual novel. Jest ona pobocznym tytułem wydanego w 2008 roku Chaos;Head. W przeciwieństwie do niego, nie jest fantastyczno-naukowym thrillerem, a komedią romantyczną, w której główną role odgrywają bohaterowie i bohaterki oryginału.

Battlepaths
Battlepaths

RPG 1 listopada 2012

Battlepaths to wyprodukowana przez niezależne, niemieckie studio deweloperskie Key17 Games gra z gatunku cRPG. Gracz tworzy własnego bohatera, a następnie stara się rozwinąć jego atrybuty psychofizyczne oraz zebrać ekwipunek, dzięki którym będzie w stanie stawić czoła nikczemnemu Władcy Chaosu.

Rugby World Cup 2015
Rugby World Cup 2015

Sportowe 4 września 2015

Okolicznościowa edycja serii sportowej, tworzonej we współpracy firmy Bigben Interactive z ekipą HB Studios, przygotowana z okazji ósmych w historii zawodów o Puchar Świata w Rugby. Pod względem mechaniki mamy tu do czynienia praktycznie z tą samą produkcją, co Rugby 15, choć przy okazji twórcy wprowadzili całą masę poprawek i modyfikacji, takich jak ulepszone AI zawodników, poprawiona praca sędziów czy drobne zmiany w systemie sterowania.

Battlefield Hardline: Rabunek
Battlefield Hardline: Rabunek

Akcji 30 września 2015

Drugi dodatek DLC do gry Battlefield: Hardline, opracowany podobnie jak gra podstawowa przez ekipę studia Visceral Games. Formuła rozszerzenia nie różni się od poprzedniego dodatku, a jego główną atrakcję stanową cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej (Port, Muzeum, Punkt zapalny i Komisariat) oraz niedostępny wcześniej tryb zabawy, zwany Drużynowym Napadem (ang. Squad Heist). Został on stworzony na podstawie Szturmu Drużynowego (ang.

Battlefield Hardline: Ucieczka
Battlefield Hardline: Ucieczka

Akcji 26 stycznia 2016

Trzeci duży dodatek do gry Battlefield Hardline, opracowanej przez studio Visceral Games na początku 2015 roku. Rozszerzenie o nazwie Ucieczka nie wprowadza żadnych zmian w mechanice rozgrywki, ani nie rozwija kampanii dla jednego gracza, koncentrując się, podobnie jak dwa poprzednie DLC, wyłącznie na urozmaiceniu trybu multiplayer. Głównymi nowościami są tu więc cztery nowe mapy: Autostrada, Granica, Pociąg i Kanały.

Call of Duty: Black Ops III - Awakening
Call of Duty: Black Ops III - Awakening

Akcji prace wstrzymane

Pierwsze z czterech planowanych rozszerzeń DLC do wydanej w listopadzie 2015 roku strzelaniny FPS Call of Duty: Black Ops III. Zawartość dodatku, opracowanego przez twórców gry podstawowej ze studia Treyarch, w niczym nie odbiega od standardów, do jakich przyzwyczaiły nas DLC wydane do poprzednich odsłon serii. Głównym jego elementem są więc cztery całkiem nowe mapy przeznaczone do zabawy w trybie wieloosobowym - Skyjacked, Rise, Splash oraz Gauntlet.

Risk: Urban Assault
Risk: Urban Assault

Strategiczne 2 sierpnia 2016

Turowa gra strategiczna, stanowiąca rozwinięcie koncepcji popularnej planszówki Ryzyko. Produkcję przygotowało studio Zoë Mode (twórcy pierwszej odsłony, zatytułowanej Risk) na zlecenie firmy Ubisoft. Risk: Urban Assault zostało osadzone w postapokaliptycznym świecie przyszłości, w którym o kontrolę nad resztkami surowców naturalnych walczy pięć metropolii: Nowy Jork, Londyn, Paryż, Hamburg oraz Szanghaj.