Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seriale animowane - Gry Wyścigi

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku wyścigi o tematyce seriale animowane ułożone według popularności.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Wyścigi
seriale animowane
PC
PC Windows5
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 41 Sony PlayStation 32 Sony PlayStation 25 Sony PlayStation 11
PlayStation Portable
PlayStation Vita2
Xbox
Microsoft Xbox Series X
Microsoft XBOX ONE1 Microsoft Xbox 3602 Microsoft Xbox1
Mobile
Android2 Apple iOS1
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch2 Nintendo Wii3 Nintendo DS3 Nintendo Wii U1 Nintendo 3DS1 Game Boy Advance4 Nintendo GameCube1
WIĘCEJ
MNIEJ
Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix
Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix

Wyścigi 6 października 2020

Zręcznościowe wyścigi gokartów z udziałem bohaterów kreskówek emitowanych na kanale Nickelodeon. W Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix bierzemy udział w szalonych zmaganiach na różnorodnych trasach, a bawić się można zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer.

PCPS4XONESwitch

Garfield Kart
Garfield Kart

Wyścigi 2 listopada 2013

Zwariowana gra wyścigowa z popularnym bohaterem komiksów oraz kreskówek – kotem Garfieldem. Na graczy czeka kilkanaście tras osadzonych w świecie tytułowej postaci oraz szereg różnorodnych wyzwań. Produkcja pozwala na zabawę jednoosobową i wieloosobową oraz cross-play z użytkownikami wersji mobilnych.

PC

The Flintstones: Bedrock Racing
The Flintstones: Bedrock Racing

Wyścigi 29 listopada 2006

The Flintstones: Bedrock Racing to pozycja, przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli PlayStation 2. W omawianej grze mamy do czynienia z wyścigami samochodowymi w wykonaniu bohaterów, występujących w serialu o nazwie The Flintstones (polski tytuł: Flintstonowie lub Między nami jaskiniowcami).

PS2

Miś Uszatek: Wyścigi Gokartów
Miś Uszatek: Wyścigi Gokartów

Wyścigi 2 maja 2012

Zręcznościowa gra wyścigowa z bohaterami kultowej serii bajek telewizyjnych w rolach głównych. Uszatek oraz jego przyjaciele biorą udział w emocjonujących rajdach na malowniczych trasach Zwierzątkowa. Gracze przejmują kontrolę nad poczynaniami swoich ulubieńców i starają się dotrzeć do mety przed rywalami.

PCANDiOS

El Chavo Kart
El Chavo Kart

Wyścigi 21 lutego 2014

Trójwymiarowa humorystyczna gra wyścigowa, w której gracze zasiadają za kierownicami gokartów. Tytuł został oparty na animowanej adaptacji meksykańskiego sitcomu El Chavo, który cieszy się ogromną popularnością w Ameryce Łacińskiej.

X360PS3PSV

ATOM: Alpha Teens On Machines
ATOM: Alpha Teens On Machines

Wyścigi 23 marca 2007

A.T.O.M.: Alpha Teens On Machines to wyścigi samochodowe, przygotowane wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation 2. Inspiracją do stworzenia niniejszej produkcji stał się francuski serial animowany o tym samym tytule, emitowany na kanale Jetix.

PS2

Cartoon Network Racing
Cartoon Network Racing

Wyścigi 5 grudnia 2006

Cartoon Network Racing to gra wyścigowa, powstała na licencji popularnej stacji telewizyjnej, emitującej wyłącznie filmy animowane. Wobec tego w trakcie rozgrywki oglądamy znanych bohaterów kreskówek, jak np. Atomówki, Chojraka oraz Krowę i Kurczaka.

PS2NDS

Batman: Gotham City Racer
Batman: Gotham City Racer

Wyścigi 19 kwietnia 2001

Gra samochodowa, pozwalająca nam wcielić się w jednego z bohaterów i zadbać o porządek w Gotham City, albo siać pożogę w skórze jednego ze złoczyńców, uciekającego przed Batmanem i jego towarzyszami. Tytuł został oparty na motywach serialu animowanego, znanego w Polsce pod nazwą Nowe przygody Batmana.

PS1

The Simpsons: Road Rage
The Simpsons: Road Rage

Wyścigi 19 listopada 2001

Niezbyt skomplikowana gra akcji nawiązująca do słynnego serialu animowanego. Road Rage przypomina kultową serię Crazy Taxi. Gracz zajmuje się rozwożeniem mieszkańców Springfield.

PS2XBOXGBAGCN

Action Girlz Racing
Action Girlz Racing

Wyścigi 23 lipca 2005

Action Girlz Racing to kolorowe, wzorowane na Mario Kart, wyścigi gokartów na wesoło, w których za kierownicami niewielkich, ale szybkich pojazdów zasiadają dziewczyny z popularnej na Zachodzie serii komiksowej Action Girl.

PCPS2Wii

Hello Kitty Kruisers
Hello Kitty Kruisers

Wyścigi 17 stycznia 2014

Hello Kitty Kruisers jest przygotowaną w 3D, zręcznościową grą wyścigową, w której gracze kontrolują postacie znane z kreskówki Hello Kitty. Produkcja przypomina wydawaną na konsolach Nintendo serię Mario Kart.

SwitchANDWiiU

SpongeBob's Boating Bash
SpongeBob's Boating Bash

Wyścigi 2 marca 2010

Zręcznościowe wyścigi, bazujące na licencji popularnego serialu animowanego SpongeBob Kanciastoporty. Tytułowy bohater wstępuje do prowadzonej przez rekina Seymoura szkoły jazdy, gdzie bierze udział w zwariowanych wyścigach podwodnej destrukcji. Gra wyprodukowana została przez studio ImPulse Games.

WiiNDS

Ben 10: Galactic Racing
Ben 10: Galactic Racing

Wyścigi 18 października 2011

Szybkie wyścigi zręcznościowe osadzone w uniwersum znanego serialu animowanego Ben 10. Do dyspozycji graczy oddano 15 różnych bohaterów i kilka pojazdów. Podczas samej gry można korzystać z rozmaitych ulepszeń i bonusów oraz wykonywać skomplikowane ewolucje. Twórcy przygotowali kilka trybów zabawy solowej i rozgrywkę multiplayer.

X360PS3WiiNDSPSV3DS

South Park Rally
South Park Rally

Wyścigi 18 stycznia 2000

Szalona gra wyścigowa oparta na kultowym serialu animowanym dla dorosłych. Cartman i jego banda biorą udział w zawodach kartingowych rozgrywanych na obszarze tytułowego miasteczka. Przywołujemy Saddama Husajna, próbujemy zdobyć lekarstwo na chorobę wściekłych krów i utrudniamy życie rywalom, a wszystko po to, aby zdobyć trofeum dla najlepszego kierowcy.

PC

Cartoon Network Speedway
Cartoon Network Speedway

Wyścigi 25 kwietnia 2005

Cartoon Network Speedway z firmy Majesco Games to tytuł z gatunku wyścigów, silnie doprawiony humorem rodem z kreskówek. Ścigamy się na gokartach, a jako kierowców wybieramy dowolną z dwunastu postaci, znanych z rysunkowych filmów emitowanych w telewizji Cartoon Network.

GBA

Disney Sports Motocross
Disney Sports Motocross

Wyścigi 31 marca 2003

Kolejna gra o tematyce motocyklowej. Tym razem za sterami zasiadają najsłynniejsze postaci z bajek Disneya, między innymi Myszka Miki, Kaczor Donald, czy Goofy.

GBA

Inspector Gadget Racing
Inspector Gadget Racing

Wyścigi 29 listopada 2002

Zwariowana ścigałka, przygotowana głównie z myślą o młodszych użytkownikach przenośnej konsoli. Do rozegrania dwa oddzielne scenariusze. Na uwagę zasługują także bardzo zróżnicowane trasy.

GBA