Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4PCXONESwitch
Okładka Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R (PS4)
OkładkaFast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R (PS4)

Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R

Gra wyścigowa oparta na licencji serialu Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci. W Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R wcielamy się w bohaterów pierwowzoru i bierzemy udział w turnieju wyścigowym, starając się pokrzyżować plany organizacji SH1FT3R.

Wyścigi | samochodowe | seriale animowane | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R Premiera

lis2021

PC PS4 XONE Switch

Gry podobne do Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Team Sonic Racing

Beach Buggy Racing 2: Island Adventure

Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R jest grą wyścigową, opartą na licencji wyprodukowanego przez platformę Netflix serialu pod tytułem Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci. Produkcja została opracowana przez studio 3D Clouds, a jej wydaniem zajęła się firma Outright Games.

Fabuła

W Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R śledzimy losy bohaterów znanych z serialowego pierwowzoru. Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Gray i inni tytułowi wyścigowi agenci biorą udział w turnieju wyścigowym, by stłumić w zarodku zapędy odradzającej się, przestępczej organizacji znanej jako SH1FT3R.

Mechanika

W Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R wcielamy się w wybranego bohatera i walczymy o zwycięstwo na torach ulokowanych w różnych zakątkach globu – od słonecznego Los Angeles, aż po Saharę. W trakcie zabawy zasiadamy za kierownicami różnorodnych samochodów, wśród których znajdziemy zarówno wyścigowe potwory, jak i niepozorne auta miejskie oraz terenówki. Gra oddaje nam do dyspozycji szeroki wachlarz kosmetycznych dodatków, dzięki którym możemy dostosować do indywidualnych preferencji wygląd swoich maszyn.

Model jazdy jest zręcznościowy i stawia na widowiskowe, ryzykowne manewry oraz efektowne driftowanie na zakrętach. Chcąc zwyciężać, musimy nie tylko poznać liczne skróty na poszczególnych trasach, lecz także nauczyć się korzystać z piętnastu szpiegowskich gadżetów, pozwalających utrudnić życie oponentom. Mowa między innymi o minach, miotaczach ognia, a także o tarczach energetycznych, które chronią nas przed atakami konkurentów.

Tryby gry

W Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R można grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer. Produkcja pozwala nam zmierzyć się z innymi graczami przez Internet lub na podzielonym ekranie.

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R utrzymano w barwnej, kreskówkowej stylistyce. Samochody wydają realistyczne odgłosy, a zabawa toczy się przy akompaniamencie szybkiego soundtracku zagrzewającego do zaciętej walki o zwycięstwo.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran  

Wymagania wiekowe Fast & Furious: Spy Racers - Rise of SH1FT3R: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4
XONE
Switch