Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiNDS
Okładka SpongeBob's Boating Bash (Wii)
OkładkaSpongeBob's Boating Bash (Wii)

SpongeBob's Boating Bash

Zręcznościowe wyścigi, bazujące na licencji popularnego serialu animowanego SpongeBob Kanciastoporty. Tytułowy bohater wstępuje do prowadzonej przez rekina Seymoura szkoły jazdy, gdzie bierze udział w zwariowanych wyścigach podwodnej destrukcji.

Wyścigi | seriale animowane | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SpongeBob's Boating Bash Premiera

2mar2010

Wii NDS

producent: ImPulse Games Studio wydawca: THQ Inc.

Gry podobne do SpongeBob's Boating Bash

Mario Party 9

Mario Kart 64

Kart Racer

SpongeBob's Boating Bash to odpowiedź koncernu wydawniczego THQ na cieszące się dużą popularnością zręcznościowe wyścigi w stylu Mario Kart. Produkcja studia ImPulse Games bazuje na licencji popularnego serialu animowanego SpongeBob SquarePants (znanego polskim widzom pod tytułem SpongeBob Kanciastoporty).

Akcja gry ponownie przenosi graczy do podwodnego miasta Bikini Dolne. SpongeBob oblał właśnie końcowy egzamin w szkole jazdy łodzią prowadzonej przez Panią Puff. Mocno tym przybity bohater spotyka rekina Seymoura Scalesa, który nakłania go, by zapisał się na prowadzony przez niego kurs D.R.I.V.E. (Destruction, Recklessness, Impairment, Velocity, Escape). Okazuje się, że szkolenie mocno odbiega od nudnej nauki manewrowania łodzią...

Gra składa się z serii wyścigów pogrupowanych w cztery klasy. W Destruction zadaniem gracza jest zniszczyć pojazdy rywali i pozbierać pozostawione przez nie części. Recklessness polega na uderzeniu w wehikuły konkurentów. W Impairment SpongeBob musi przebić się o określoną liczbę pozycji, a w Velocity dotrzeć na metę przed upływem wyznaczonego czasu. Ostatecznym testem nauki jazdy jest Escape, gdzie należy jak najdłużej opierać się pościgowi.

Rozgrywka ma stricte zręcznościowy charakter. Akcja prezentowa jest zza pojazdu, a zabawa skupia się głównie na rozwijaniu dużych prędkości, omijaniu przeszkód i taranowaniu konkurentów. W przerwach pomiędzy wyścigami istnieje możliwość wprowadzania modyfikacji, które pozwalają poprawić osiągi i wytrzymałość łodzi.

SpongeBob's Boating Bash posiada trójwymiarową oprawę graficzną w kreskówkowym stylu. Jakość animacji pozostawia sporo do życzenia, jednak twórcy gry dołożyli jednak starań, by fani serialu animowanego mogli bez trudu rozpoznać ulubionych bohaterów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe SpongeBob's Boating Bash: Odpowiednia dla każdego wieku.

Wii
NDS