Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360PS3PSV
Okładka El Chavo Kart (X360)

El Chavo Kart

Trójwymiarowa humorystyczna gra wyścigowa, w której gracze zasiadają za kierownicami gokartów. Tytuł został oparty na animowanej adaptacji meksykańskiego sitcomu El Chavo, który cieszy się ogromną popularnością w Ameryce Łacińskiej.

Wyścigi | samochodowe | seriale animowane | seriale TV | gokarty | humorystyczne

Okładka El Chavo Kart (X360)

producent: Efecto Studios

wydawca: Slang

Strona oficjalna

data premiery gry:

21lut2014

PS3 PSV X360
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

El Chavo Kart to tradycyjna zręcznościowa trójwymiarowa gra wyścigowa z gokartami w roli głównej, korzystająca ze sprawdzonej formuły serii Mario Krat. Produkcja stworzona w kolumbijskim studiu Efecto powstała na zamówienie meksykańskiego giganta medialnego Televisa. Występujące w niej postacie pochodzą z serialu animowanego El Chavo Animado, wyświetlanego od 2006 roku na wielu kanałach telewizyjnych całej Ameryki Łacińskiej. Kreskówka została oparta na oryginalnym meksykańskim sitcomie El Chavo del Ocho, który produkowany był przez całe lata 70. i nadal w wielu krajach regionu cieszy się kultowym statusem.

Rozgrywka w El Chavo Kart nie zaskoczy niczym graczy, którzy choć raz zetknęli się z tytułami z gatunku. Twórcy przygotowali wiele kolorowych tras luźno opartych na lokacjach znanych z z serialu. Rozpoczynając wyścig wybieramy jednego z kilku dostępnych bohaterów. Każdy posiada swój unikalny gokart, odzwierciedlający jego osobowość znaną z małego ekranu. Na torze musimy wykazać się nie tylko zręcznością, ale też sprytem. Na drodze porozrzucane są różnego rodzaju bronie i power-up, które wykorzystamy do osiągnięcia zwycięstwa. Może być to np. gazeta, która sprawi, że na pewien czas stracimy kontrolę nad pojazdem. Trasy często rozwidlają się, umożliwiając wybór jednej z kilku dróg do celu. Gdzieniegdzie znajdziemy też pola przyspieszające gokarty.

Oprawa graficzna gry nie dorównuje produkcją z najwyższej półki, ale gracze nie powinni narzekać. Projekty poziomów oraz bohaterów są kolorowe i przyjemne dla oka. W tle usłyszymy głosy i muzykę pochodzącą z telewizyjnej kreskówki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe El Chavo Kart

odpowiednia dla każdego wieku

PS3
PSV
X360