Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDSPS2PS3X360Wii
Okładka WSC Real 08: World Snooker Championship (NDS)

WSC Real 08: World Snooker Championship

Kolejna odsłona popularnej serii World Snooker Championship. Bierzemy udział w różnorakich turniejach bilardowych, grając stworzoną przez siebie postacią lub wcielając się w jednego z mistrzów tego sportu.

Sportowe | bilard

Okładka WSC Real 08: World Snooker Championship (NDS)

data premiery gry:

5wrz2008

PS2 PS3 X360 Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

WSC Real 08 jest kolejną odsłoną serii World Snooker Championship, traktującej o tytułowej odmianie bilardu. Za przygotowanie gry odpowiedzialna jest firma Blade Interactive. Wydawcą został z kolei Deep Silver.

Producent przygotował szeroki wachlarz dostępnych trybów rozgrywki. WSC Real 08 oferuje opcję stworzenia własnej postaci, bądź też wcielenia się w jednego z kilkudziesięciu snookerowych mistrzów. Zawodnicy różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również współczynnikami, którymi zostali opisani. Główny tryb gry to rozbudowana kariera, w której stopniowo awansuje się na kolejne szczeble, przystępując do bardziej prestiżowych turniejów.

Gracz zajmuje się tu także pomnażaniem posiadanych funduszy. Odbywa się to między innymi poprzez uczestniczenie w pokazach telewizyjnych czy podpisywanie kontraktów ze sponsorami. Pieniądze przeznacza się przede wszystkim na rozwój własnej hali bilardowej, w której do woli ćwiczy się wykonywanie poszczególnych zagrań. WSC Real 08 zawiera także pełnoprawny multiplayer, oferujący możliwość sprawdzenia swoich zdolności w starciu z innymi sympatykami bilardu. Wzorem poprzednich edycji World Snooker Championship, ta odsłona charakteryzuje się realistycznym podejściem do tematu. Gra premiuje precyzyjne uderzenia, zaś stół może być oglądany pod dowolnym kątem, co pomaga w zaplanowaniu kolejnych ruchów.

WSC Real 08 wykorzystuje silnik graficzny Infinite Worlds. Miłośników snookera powinna zainteresować obecność markowego wyposażenia oraz sponsorów prawdziwych zawodów z tego cyklu (m.in. stacji BBC). Turnieje rozgrywane są w różnych zakątkach świata, między innymi w orientalnym Szanghaju. Kolejne potyczki komentowane są przez jedną z najsłynniejszych postaci tego sportu – Johna Virgo.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 3,2 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Gry podobne do WSC Real 08: World Snooker Championship

Klasyfikacja PEGI WSC Real 08: World Snooker Championship

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe WSC Real 08: World Snooker Championship

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS2
PS3
X360
Wii
NDS