Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Winter Games (PC)
OkładkaWinter Games (PC)

Igrzyska Zimowe 2006 PC

Winter Games

Igrzyska Zimowe 2006 to symulator najpopularniejszych sportów zimowych. Łącznie autorzy proponują graczom wzięcie udziału w czternastu rodzajach przeróżnych zawodów zaliczanych do siedmiu popularnych dyscyplin.

Sportowe | olimpiady

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Igrzyska Zimowe 2006 Premiera PC

25stycznia2006

pudełko PL

25stycznia2006

producent: Independent Arts wydawca: Rondomedia wydawca PL: OniGames

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Igrzyska Zimowe 2006

Igrzyska Zimowe 2007

Torino 2006

Olimpijskie Zmagania 2002

Igrzyska Zimowe 2006 to grą sportowa pozwalająca graczom na wzięcie udziału w wirtualnych zimowych igrzyskach olimpijskich. Tytuł umożliwia nam zmierzenie się w siedmiu dyscyplinach i aż czternastu konkurencjach sportowych.

Gracze mogą wziąć udział w biatlonie (biegu normalnym i sprincie), ścigać się na bobslejach (dwójki i czwórki) oraz saneczkach (jedno i dwuosobowych). Nie zabrakło też skoków narciarskich, które odbywają się zarówno na skoczni dużej, jak i mamuciej. Fani łyżwiarstwa mogą zmierzyć się w wyścigach na dystansach 500, 1000, 1500 i 5000 metrów, a osoby preferujące bardziej ekstremalne dyscypliny otrzymały możliwość wzięcia udziału w konkurencji skoków akrobatycznych na nartach i jazdy po half-pipe na snowboardzie.

W każdej z wyżej wymienionych dyscyplin sterowanie wygląda nieco inaczej. W niektórych gracze muszą wykazać się umiejętnością jak najszybszego naciskania odpowiedniego klawisza, a w innych używać konkretnych przycisków w wyznaczonym czasie. Deweloperzy zaoferowali nam możliwość rozegrania finałów konkretnej konkurencji lub całego cyklu zmagań. Osoby preferujące grę z żywym przeciwnikiem mogą zmierzyć się ze znajomymi przy jednym komputerze w trybie hot seat.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: gorące krzesło  

Nośnik: 1 CD

Igrzyska Zimowe 2006 cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe Igrzyska Zimowe 2006: Odpowiednia dla każdego wieku.