Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Winter Challenge (PC)
OkładkaWinter Challenge (PC)

Igrzyska Zimowe 2007 PC

Winter Challenge

Kompleksowy symulator wszystkich ważniejszych sportów zimowych. Łącznie autorzy proponują graczom wzięcie udziału w 21 rodzajach przeróżnych zawodów zaliczanych do sześciu popularnych dyscyplin tj.

Sportowe | sporty zimowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Igrzyska Zimowe 2007 Premiera PC

3lutego2006

pudełko PL

16grudnia2006

producent: Cyanide Studio wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive wydawca PL: OniGames Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Igrzyska Zimowe 2007

Sydney 2000

Salt Lake 2002

Igrzyska Zimowe 2006

Wintersport Pro 2006 to kompleksowy symulator wszystkich ważniejszych sportów zimowych. Łącznie autorzy proponują graczom wzięcie udziału w 21 rodzajach przeróżnych zawodów zaliczanych do sześciu popularnych dyscyplin, tj. biatlon, skoki narciarskie, biegi narciarskie, bobsleje, kombinacja norweska i narciarstwo alpejskie. Wszystkie zmagania rozgrywają się na terenie ponad setki autentycznych obiektów czy tras sportowych, zlokalizowanych w takich krajach jak: Włochy, Francja, Norwegia, Kanada, Austria czy Niemcy. Całość zrealizowano przy użyciu atrakcyjnej trójwymiarowej grafiki, a także postarano się o wierne zasymulowanie wpływu warunków atmosferycznych na przebieg poszczególnych konkurencji, m.in. siły i kierunku wiatru, temperatury lub ilości opadów śniegu. W Wintersport Pro 2006 odnajdziemy też przeszło 900 realnych zawodników pochodzących z pięciu kontynentów.

Do dyspozycji grającego oddano kilka typów zabawy. Można wybrać tryb kariery i stworzyć znakomitego profesjonalnego zawodnika począwszy od jego najmłodszych lat i rywalizacji amatorskiej. Nic nie stoi także na przeszkodzie by zdecydować się na odbycie jednego sezonu sportowego, na zmierzenie się w dużych, zimowych zawodach, lub wyłącznie spróbowanie swych sił w jednym, wybranym konkursie. Nie zapomniano również o miłośnikach zmagań wieloosobowych i przygotowano opcje pozwalające na grę z innymi ludźmi za pośrednictwem sieci lokalnej, Internetu lub też trybu Hotseat.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 458 głosów czytelników.

Igrzyska Zimowe 2007 cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Igrzyska Zimowe 2007

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Igrzyska Zimowe 2007 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1
  • 5GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (NVIDIA GeForce 4/ATI Radeon 8500 i lepsze)
  • Windows 98 SE/2000/XP
  • 2GB na HDD