Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Winter Challenge (PC)

Igrzyska Zimowe 2007 PC

Winter Challenge

Kompleksowy symulator wszystkich ważniejszych sportów zimowych. Łącznie autorzy proponują graczom wzięcie udziału w 21 rodzajach przeróżnych zawodów zaliczanych do sześciu popularnych dyscyplin tj.

Sportowe | sporty zimowe

PC Windows
Okładka Winter Challenge (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3lutego2006

16grudnia2006

pudełko PL

Wintersport Pro 2006 to kompleksowy symulator wszystkich ważniejszych sportów zimowych. Łącznie autorzy proponują graczom wzięcie udziału w 21 rodzajach przeróżnych zawodów zaliczanych do sześciu popularnych dyscyplin, tj. biatlon, skoki narciarskie, biegi narciarskie, bobsleje, kombinacja norweska i narciarstwo alpejskie. Wszystkie zmagania rozgrywają się na terenie ponad setki autentycznych obiektów czy tras sportowych, zlokalizowanych w takich krajach jak: Włochy, Francja, Norwegia, Kanada, Austria czy Niemcy. Całość zrealizowano przy użyciu atrakcyjnej trójwymiarowej grafiki, a także postarano się o wierne zasymulowanie wpływu warunków atmosferycznych na przebieg poszczególnych konkurencji, m.in. siły i kierunku wiatru, temperatury lub ilości opadów śniegu. W Wintersport Pro 2006 odnajdziemy też przeszło 900 realnych zawodników pochodzących z pięciu kontynentów.

Do dyspozycji grającego oddano kilka typów zabawy. Można wybrać tryb kariery i stworzyć znakomitego profesjonalnego zawodnika począwszy od jego najmłodszych lat i rywalizacji amatorskiej. Nic nie stoi także na przeszkodzie by zdecydować się na odbycie jednego sezonu sportowego, na zmierzenie się w dużych, zimowych zawodach, lub wyłącznie spróbowanie swych sił w jednym, wybranym konkursie. Nie zapomniano również o miłośnikach zmagań wieloosobowych i przygotowano opcje pozwalające na grę z innymi ludźmi za pośrednictwem sieci lokalnej, Internetu lub też trybu Hotseat.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 457 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Igrzyska Zimowe 2007

Klasyfikacja PEGI Igrzyska Zimowe 2007

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Igrzyska Zimowe 2007

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1
  • 5GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (NVIDIA GeForce 4/ATI Radeon 8500 i lepsze)
  • Windows 98 SE/2000/XP
  • 2GB na HDD