Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Warstory: Europe in Flames (WWW)
OkładkaWarstory: Europe in Flames (WWW)

Warstory: Europe in Flames WWW

Strategia czasu rzeczywistego przeznaczona do jednoczesnej zabawy setek graczy w Internecie. Do rozgrywki wymagane jest tylko posiadanie przeglądarki stron www.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Warstory: Europe in Flames Premiera WWW

4listopada2010

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Warstory: Europe in Flames

Supremacy 1914

Silent Hunter Online

Memoir ’44 Online

Warstory to przeglądarkowa gra strategiczna wykonana w konwencji MMO, pozwalająca na udział tysięcy graczy w zmaganiach podczas drugiej wojny światowej. Otrzymujemy do wyboru dwie frakcje - Koalicję oraz Armię Czerwoną, a naszym zadaniem jest pokonanie wojsk Trzeciej Rzeszy na terenach Europy, a następnie marsz na Berlin.

Zabawę zaczynamy z dostępem do kilku jednostek. Na początku do dyspozycji mamy piechotę, lekkie pojazdy, czołgi i oddział artylerii, którymi wykonujemy szereg misji zwiadowczych. Z czasem, gdy rozbudujemy swoją armię, pozyskamy dowódców i ulepszymy ekwipunek, otrzymamy bardziej skomplikowane i wymagające zadania.

Jak przystało na gatunek MMO, bardzo ważną rolę w grze pełni rozwój jednostek. Te otrzymują doświadczenie podczas walki, awansują na kolejne poziomy, a co za tym idzie poprawiają swoje statystyki i możliwości bojowe. Poszczególnym oddziałom możemy również przypisywać dowódców, którzy również zdobywają punkty doświadczenia oraz uzyskują umiejętności mające duży wpływ na wynik bitwy.

Grę wykonano w technologii Silverlight, gwarantującej dobrą jakość grafiki, oczywiście jak na standardy przeglądarek. Wszystko wygląda bardzo przyzwoicie stanowiąc połączenie kolorowej grafiki 2D z wojenną, komiksową konwencją przypominającą amerykańskie komiksy wojenne z lat 1950-1980 jak G.I. Combat czy Sgt. Rock.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Warstory: Europe in Flames: Odpowiednia dla każdego wieku.