Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Warhammer Underworlds: Online (PC)

Warhammer Underworlds: Online PC

Turowa strategia taktyczna z elementami karcianki, która stanowi cyfrową wersję wydanej przez Games Workshop gry planszowej osadzonej w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar. Za produkcję Warhammer Underworlds: Online odpowiada studio Steel Sky Productions.

Strategiczne | fantasy | turowe | planszowe | Games Workshop | taktyczne | karciane | Warhammer

PC Windows
Okładka Warhammer Underworlds: Online (PC)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

28stycznia2020

wczesny dostęp

maj2020

maj2020

Steam

Warhammer Underworlds: Online to karciana strategia osadzona w uniwersum Warhammer Age of Sigmar od studia Steel Sky Productions. Stanowi ona cyfrową adaptację gry planszowej Warhammer Underworlds.

Fabuła

W Warhammer Underworlds: Online gracze obejmują kontrolę nad grupą wojowników. Uwięzieni są oni w mieście przeklętym przez Nagasha – Pana Nieumarłych i skazani na wieczne błądzenie po ulicach i walkę z innymi potępionymi.

Mechanika

Warhammer Underworlds: Online to strategia z elementami gry karcianej. Gracze kierują niewielką drużyną, która przynależy do jednej z dostępnych w grze frakcji. Rdzeniem rozgrywki jest walka na heksagonalnych polach w celu zdobycia jak największej liczby punktów chwały. Do dyspozycji oddano dwie talie – unikatową dla danej grupy oraz ogólną. Maksymalnie można posiadać dwanaście kart celów oraz dwadzieścia zawierających różnego rodzaju ulepszenia. Karty gromadzimy stopniowo wraz z postępem rozgrywki.

Tryby gry

W Warhammer Underworlds: Online można grać w trybie single oraz multiplayer. W tym drugim przypadku całość rozgrywa się między dwoma graczami. Toczą oni pojedynek, w którym wygrywa ten, kto zgromadzi większą liczbę punktów chwały.

Kwestie techniczne

Warhammer Underworlds: Online posiada trójwymiarową oprawę graficzną. Całość utrzymana jest w ciemnych barwach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 4.8 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,99 PLN

Gry podobne do Warhammer Underworlds: Online

Wymagania wiekowe Warhammer Underworlds: Online

16+

Wymagania sprzętowe Warhammer Underworlds: Online

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit