Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWiiX360PS3PC
Okładka Voodoo Dice (X360)

Voodoo Dice

Voodoo Dice to stworzona przez studio Exkee gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Przy wykorzystaniu tytułowej kostki wudu gracze pokonują najeżone pułapkami i łamigłówkami plansze, starając się dotrzeć do sześcianu wieńczącego rozgrywkę.

Logiczne

Okładka Voodoo Dice (X360)

data premiery gry:

26maj2010

X360 PS3

28maj2010

Wii

15lip2010

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez studio Exkee Voodoo Dice łączy w sobie cechy typowej gry logicznej z elementami zręcznościowymi, zbliżonymi pod względem założeń do tych z serii Super Monkey Ball.

Grający sterują tytułową kostką Voodoo po planszy i rozwiązują łamigłówki oraz omijają pułapki. Celem jest doprowadzenie sześcianu do końca każdej mapy. Zadanie to jest utrudnione przez specyficzny układ poziomów, który wymaga od graczy tworzenia sobie dróg wyjścia i odszukiwania specjalnych kluczy. Dodatkowo często na planszach wymagane jest uruchamianie konkretnych akcji za pomocą odpowiedniego ustawiania kostki.

Autorzy przygotowali 60 różnych poziomów w 4 sceneriach, które dzielą się na zamkową, pustynną, tropikalną i związaną tematycznie z sawanną. Każda stworzona przez studio Exkee plansza ma kilka różnych dróg prowadzących do wyjścia, co dodatkowo zwiększa żywotność tytułu.

Dodatkowym atutem gry jest tryb zabawy wieloosobowej dla nawet czterech osób, które mogą rywalizować ze sobą w jednym z czterech trybów, w tym w specjalnych wyścigach czy prostej turówce.

Voodoo Dice został przygotowany w relaksującej stylistyce, na którą składa się spokojna ścieżka dźwiękowa oraz schludna i kolorowa grafika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Voodoo Dice

Klasyfikacja PEGI Voodoo Dice

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Voodoo Dice

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5200 lub lepszy)
  • 100 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Wii
X360
PS3
PC