Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Unreal Anthology (PC)

Unreal Anthology PC

Przygotowana przez firmę Midway Games kompilacja najważniejszych tytułów z popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin Unreal. W skład pakietu Unreal Anthology weszły gry związane z dwoma głównymi nurtami słynnej serii autorstwa Epic Games i Digital Extremes.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka Unreal Anthology (PC)

producent: Midway Games

wydawca: Midway Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31października2006

17listopada2006

pudełko PL

Unreal Anthology jest specjalnym zestawem, przygotowanym przy okazji ósmej rocznicy wydania pierwszej części hitowej sagi Unreal. Korporacja Midway postanowiła wprowadzić na rynek niniejszą antologię, aby przypomnieć graczom dawne czasy przed długo oczekiwaną premierą Unreal Tournament 2007.

Głównym elementem omawianego pakietu jest dwuwarstwowa płyta DVD, zawierająca następujące pozycje z gatunku FPS (w nawiasach podano oryginalne daty premier):

  1. Unreal (1998)
  2. Unreal Mission Pack 1: Return to Na Pali (1999)
  3. Unreal Tournament: Game of the Year Edition (2000)
  4. Unreal II: The Awakening (2003)
  5. Unreal Tournament 2004: Editor's Choice Edition (2004)

Ponadto w pudełku znalazła się bonusowa płyta CD. Zamieszczono na niej rozmaite motywy muzyczne, związane z serią Unreal. Całości dopełnia elektroniczna instrukcja w formacie PDF – można ją więc w razie potrzeby elegancko wydrukować.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do Unreal Anthology

Klasyfikacja PEGI Unreal Anthology

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Epic Games szykuje coś dużego
Epic Games szykuje coś dużego

wiadomość20 listopada 2009

Firma Epic Games już wkrótce ma ujawnić coś naprawdę dużego. Tak przynajmniej twierdzi PC Gamer, który podał taką informację w ostatnim numerze, niestety nie ujawniając jeszcze planów dewelopera. Według innych doniesień firma Microsoft poszukuje sporej grupy pracowników. Mają oni zająć się tworzeniem Natala, ale także wspomóc właśnie twórców Gears of War.

Epic Games dołącza do Steama

wiadomość18 marca 2008

Steam nadal poszerza swoją ofertę. Od wczoraj w tej popularnej usłudze sieciowej dystrybucji programów można nabyć pierwsze gry wyprodukowane przez Epic Games.

Epic Games nie planuje kontynuacji Unreala

wiadomość14 listopada 2007

Już tylko dni dzielą nas od światowej premiery gry Unreal Tournament III. Przeznaczona do sieciowych potyczek pozycja ukaże się na Starym Kontynencie 23 listopada, a w niecały tydzień później przywędruje do Polski. Wspominamy o tym, ponieważ ostatnio okazało się, że pokrewna UT marka Unreal w najbliższym czasie nie doczeka się żadnej kontynuacji.

Unreal Anthology za trzy tygodnie
Unreal Anthology za trzy tygodnie

wiadomość6 października 2006

Po blisko czterech miesiącach powracamy do tematu Unreal Anthology, ponieważ korporacja Midway zdradziła szczegółowe informacje, dotyczące europejskiej premiery tego zestawu. Zatem niniejszy pakiet trafi do sklepów na Starym Kontynencie dokładnie za trzy tygodnie, a jego sugerowana cena detaliczna wyniesie 24,95 EUR, czyli około 98 PLN.