Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Ultimate Baja Madness (PC)
OkładkaUltimate Baja Madness (PC)

Ultimate Baja Madness PC

Ultimate Baja Madness to kolejna produkcja przygotowana z myślą o fanach wyścigów samochodowych. Za jej stworzenie odpowiada studio developerskie Steel Monkeys, które ma już na swoim koncie inne gry z tego gatunku, mianowicie Master Rallye i Corvette.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ultimate Baja Madness Premiera PC

12lipca2005

pudełko PL

29listopada2005

producent: Steel Monkeys wydawca: Akella wydawca PL: MarkSoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Ultimate Baja Madness

4x4 Evolution 2

4x4 Evolution

4x4 Off-Road Racing

Ultimate Baja Madness to kolejna produkcja przygotowana z myślą o fanach wyścigów samochodowych. Za jej stworzenie odpowiada studio developerskie Steel Monkeys, które ma już na swoim koncie inne gry z tego gatunku, mianowicie Master Rallye i Corvette.

Omawiany tytuł oferuje wszystkim wirtualnym kierowcom możliwość wzięcia udziału w szeregu ekstremalnych rajdów terenowych, odbywających się na siedmiu trasach, umiejscowionych w różnych, naturalnych okolicach Ameryki Łacińskiej: na plażach, terenach pustynnych, w górach, w wyschniętych korytach rzek, w czerwonych kanionach i zapomnianych miastach starożytnych cywilizacji. Wszystkie wyścigi zatem toczą się na ekstremalnych nawierzchniach - kamienie, trawa, piasek, ruchome piaski itp. Ponadto trasy naszpikowane zostały licznymi, niebezpiecznymi przeszkodami terenowymi: naturalnymi oraz sztucznie stworzonymi.

W tej produkcji gracz musi wygrać dany rajd, aby móc awansować dalej i zmierzyć się z kolejną trasą. W nagrodę za swe poczynania otrzymuje punkty premii, a kiedy uzyska odpowiednią ich ilość, automatycznie otwiera mu się dostęp do kolejnych samochodów. Twórcy przygotowali siedem fantastycznych pojazdów, a każdy z nich zachowuje się inaczej na drodze.

Ponadto dla wszystkich zwolenników rozgrywek wieloosobowych przygotowano tryb multiplayer, umożliwiający rywalizację przez sieć lokalną oraz tryb cooperative, pozwalający na zmierzenie się z innymi rajdowcami na wspólnym ekranie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / wspólny ekran  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 125 głosów czytelników.

Ultimate Baja Madness cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Ultimate Baja Madness: Odpowiednia dla każdego wieku.

Ultimate Baja Madness Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1
  • 2 GHz
  • 256 MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D
  • Windows 2000/XP