Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka 4x4 Evolution 2 (PC)

4x4 Evolution 2 PC

Druga odsłona atrakcyjnych rajdów terenowych po bezdrożach wielu zakątków na całym Świecie najpopularniejszymi samochodami 4x4. Zasiadamy za kierownicą jednego z czterdziestu samochodów i ścigamy się po 32 różnorodnych trasach. Zarobione pieniądze wydajemy na zakup nowych części.

Wyścigi | samochodowe | off-road

PC Windows
Okładka 4x4 Evolution 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26października2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Druga część gry 4x4 Evolution oferuje emocjonujące wrażenia z jazdy po bezdrożach najpopularniejszymi pojazdami z napędem na cztery koła. Do wyboru otrzymujemy 40 samochodów terenowych takich marek jak: Jeep, Toyota, Mitsubishi, Land Rover, Lexus czy Nissan. Większość z nich zaliczane jest do klasy pojazdów rekreacyjnych, charakteryzujących się niezależnym zawieszeniem, co sprzyja wygodnej jeździe po drogach, ale powoduje mniejsze możliwości w naprawdę trudnym terenie.

W 4x4 Evo 2 mamy trzy nowe tryby mistrzostw, podczas których uczestniczymy w szeregu wyścigów zaliczanych do jednej konkurencji. Za zwycięstwo lub inne punktowane miejsce otrzymujemy nagrodę pieniężną, którą możemy przeznaczyć na zakup ponad 90. nowych części. Do pokonania przygotowano 32 różnorodne trasy usytuowane na całym świecie, poczynając od Wielkiego Kanionu w Kolorado, po zaginione miasto Majów ukryte w dżungli Ameryki Południowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 258 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe 4x4 Evolution 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe 4x4 Evolution 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Premiera 4x4 Evolution 2

wiadomość30 października 2001

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników samochodów, które są wyposażone w “nieco większy” rozmiar opon... Take-Two Interactive, wspólnie z producentem Terminal Reality ogłosiło premierę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie gry 4x4 Evolution 2. Tytuł ten ukazał się jednocześnie w wersji na PC i Xbox’a.

GOD Games zaprezentuje 4x4 Evolution 2

wiadomość11 maja 2001

Na nadchodzących targach E3, Gathering of Developers (GOD) zaprezentuje sequel znanej gry 4x4 Evolution.

4x4 Evolution 2 zapowiedziane

wiadomość16 lutego 2001

Terminal Reality wspólnie z Gathering of Developers poinformowały o rozpoczęciu prac na sequelem terenowych wyścigów samochodowych 4x4 Evolution.