Wyszukiwarka gier
Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

po premierze

Data wydania: 15 września 1993

RPG, Klasyczne RPG

Dodatek do Ultima VII part two: Serpent Isle rozszerzający grę o nową lokację umiejscowioną w przeszłości wyspy, kryjącej uzdrawiający lek dla umierającej krainy.

8.2

Gracze

OCEŃ
Oceny

The Silver Seed to dodatek do Ultima VII part two: Serpent Isle, cieszącej się opinią najlepszej części z epickiej serii Richarda Garriota. Magiczny portal przenosi nas w przeszłość Serpent Isle, do ostatniej twierdzy rodzimych mieszkańców wyspy, których wiedza jest kluczem do przyszłości. Naszym głównym celem jest zdobycie tytułowego srebrnego ziarna, które uzdrowi krainę i przywróci jej równowagę.

Podczas wykonywania kilku nowych zadań w mistycznej twierdzy, znajdziemy potężne artefakty oraz kółko na klucze, dzięki Któremu nareszcie można uporządkować zawartość plecaków. Dodatek ten jest właściwie prequelem, gdyż opowiada o wydarzeniach przed rozpoczęciem właściwej fabuły w grze Serpent Isle. Misje z nim związane musimy więc wykonać na początku rozgrywki.

  • Dodatkowa lokacja rozszerzająca fabułę oryginalnej gry.
  • Nowe przedmioty i artefakty, jak funkcjonalne kółko na klucze.
  • Zwiększona funkcjonalność interfejsu.
  • Nowe skróty klawiszowe.

Autor opisu gry: Mariusz Klamra

Gry z serii

Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed
Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed
Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

14GRY

Gry z serii Ultima

Cykl klasycznych gier RPG, przez wielu uznawany za jeden z fundamentów całego gatunku. Marka została wykreowana przez studio Origin Systems, a za jej „ojca” uważa się Richarda Garriotta. Od 1992 roku prawa do niej należą do Electronic Arts, które wówczas przejęło Origin Systems.

Gry z serii Ultima
Ultima VII part two: Serpent Isle

Podstawka dla Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

Ultima VII part two: Serpent Isle

Ultima VII part two: Serpent Isle

Publicystyka

Wiadomości

Ultima 7 w nowych szatach. Remake kultowego RPG wypiękniał

Ultima 7 w nowych szatach. Remake kultowego RPG wypiękniał

Lada moment ukaże się nowa wersja Ultima VII: Revisited, czyli fanowskiego remake’a, który przenosi tę klasykę RPG na nowy, trójwymiarowy silnik.

gry

Adrian Werner

29 lipca 2024

Ultima 7 w nowych szatach. Remake kultowego RPG wypiękniał

Twórca serii Ultima pracuje nad nowymi grami

Richard Garriott stworzył przed laty kultową, aczkolwiek nieco zapomnianą serię Ultima. W ostatnim czasie producent wyraźnie zwolnił tempo, ale nie zrezygnował z pracy w branży. Studio Portalarium założone przez Garriotta pracuje nad dwoma grami społecznościowymi. Ciekawe jest to, że w jednej z nich pojawi się słynne alterego twórcy, czyli Lord British.

gry

Szymon Liebert

15 marca 2011

Twórca serii Ultima pracuje nad nowymi grami

Ruszyła otwarta beta Lord of Ultima

W styczniu pisaliśmy, że seria Ultima powróci w wydaniu przeglądarkowymi. Wtedy dostępna była jedynie zamknięta beta, natomiast teraz można już wziąć udział w otwartych testach.

gry

Adrian Werner

20 marca 2010

Ruszyła otwarta beta Lord of Ultima

Seria Ultima powraca

Od dnia, kiedy Ultima IX: Ascension zagościła na półkach sklepowych minęło już ponad dziesięć lat. Teraz uniwersum stworzone przez Richarda Garriota powraca w nowej produkcji Electronic Arts. Obawiam się jednak, że dla większości z was nie będzie to powód do radości, bowiem najnowsza Ultima to przeglądarkowa gra strategiczna.

gry

Adrian Werner

27 stycznia 2010

Seria Ultima powraca

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
PC AT, 4MB RAM.

Oceny gry

Średnie Oceny:

8.2

Ocena Graczy

Średnia z 19 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2008-07-19
09:23

zanonimizowany553546 Konsul

Super dodatek

Komentarz: zanonimizowany553546
2019-08-09
21:40

Arkajf Pretorianin

Arkajf

Dodatek dający między innymi parę itemów użytecznych w grze jak np. Helm of Light czy pierścień umożliwiający rzucanie zaklęć bez reagentów. Ten ostatni jest po prostu wybawieniem. Oceniam tak jak podstawkę. 9.5.

Komentarz: Arkajf

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl