Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed (PC)

Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed PC

Dodatek do Ultima VII part two: Serpent Isle rozszerzający grę o nową lokację umiejscowioną w przeszłości wyspy, kryjącej uzdrawiający lek dla umierającej krainy.

To jest dodatek do gry Ultima VII part two: Serpent Isle.

RPG | klasyczne RPG

PC Windows
Okładka Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15września1993

The Silver Seed to dodatek do Ultima VII part two: Serpent Isle, cieszącej się opinią najlepszej części z epickiej serii Richarda Garriota. Magiczny portal przenosi nas w przeszłość Serpent Isle, do ostatniej twierdzy rodzimych mieszkańców wyspy, których wiedza jest kluczem do przyszłości. Naszym głównym celem jest zdobycie tytułowego srebrnego ziarna, które uzdrowi krainę i przywróci jej równowagę.

Podczas wykonywania kilku nowych zadań w mistycznej twierdzy, znajdziemy potężne artefakty oraz kółko na klucze, dzięki Któremu nareszcie można uporządkować zawartość plecaków. Dodatek ten jest właściwie prequelem, gdyż opowiada o wydarzeniach przed rozpoczęciem właściwej fabuły w grze Serpent Isle. Misje z nim związane musimy więc wykonać na początku rozgrywki.

  • Dodatkowa lokacja rozszerzająca fabułę oryginalnej gry.
  • Nowe przedmioty i artefakty, jak funkcjonalne kółko na klucze.
  • Zwiększona funkcjonalność interfejsu.
  • Nowe skróty klawiszowe.
Zobacz pełny opis gry

Gry podobne do Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

Wymagania wiekowe Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

16+

Wymagania sprzętowe Ultima VII part two: Serpent Isle - The Silver Seed

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • PC AT
  • 4MB RAM
Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych
Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

wiadomość5 maja 2012

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Twórca serii Ultima pracuje nad nowymi grami

wiadomość15 marca 2011

Richard Garriott stworzył przed laty kultową, aczkolwiek nieco zapomnianą serię Ultima. W ostatnim czasie producent wyraźnie zwolnił tempo, ale nie zrezygnował z pracy w branży. Studio Portalarium założone przez Garriotta pracuje nad dwoma grami społecznościowymi. Ciekawe jest to, że w jednej z nich pojawi się słynne alterego twórcy, czyli Lord British.

Ruszyła otwarta beta Lord of Ultima
Ruszyła otwarta beta Lord of Ultima

wiadomość20 marca 2010

W styczniu pisaliśmy, że seria Ultima powróci w wydaniu przeglądarkowymi. Wtedy dostępna była jedynie zamknięta beta, natomiast teraz można już wziąć udział w otwartych testach.

Seria Ultima powraca
Seria Ultima powraca

wiadomość27 stycznia 2010

Od dnia, kiedy Ultima IX: Ascension zagościła na półkach sklepowych minęło już ponad dziesięć lat. Teraz uniwersum stworzone przez Richarda Garriota powraca w nowej produkcji Electronic Arts. Obawiam się jednak, że dla większości z was nie będzie to powód do radości, bowiem najnowsza Ultima to przeglądarkowa gra strategiczna.