Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Trials 2 Second Edition (PC)
OkładkaTrials 2 Second Edition (PC)

Trials 2 Second Edition PC

Trials 2 Second Edition to gra zręcznościowa od studia RedLynx. Tematem podejmowanym w omawianym produkcie są kaskaderskie popisy motocyklowe, a główną platformą dystrybucji oraz wsparcia dla projektu jest należący do firmy Valve system Steam.

Wyścigi | motocyklowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trials 2 Second Edition Premiera PC

5marca2008

producent: RedLynx Ltd wydawca: Valve Corporation Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Trials 2 Second Edition

Moto Racer

Motocross Madness 2

Moto Racer 3

Trials 2 Second Edition to gra zręcznościowa od studia RedLynx. Tematem podejmowanym w omawianym produkcie są kaskaderskie popisy motocyklowe, a główną platformą dystrybucji oraz wsparcia dla projektu jest należący do firmy Valve system Steam.

Gra oferuje nam cztery typy wyzwań (Race, Flip, Wheelie i Dynamic), dzięki którym możemy sprawdzić się zarówno w wyścigach, jak i ćwiczeniu rozmaitych trików (backflip, frontflip) lub też pojeździć swobodnie na tylnym kole albo przedrzeć się przez wymyślny tor przeskód. Do naszej dyspozycji oddano ponad 50 tras, na których do odblokowania jest 25 osiągnięć (achievements).

Trials 2 Second Edition nastawione jest na rozgrywkę w trybie multiplayer. Wskazują na to liczne rankingi graczy, w których możemy zobaczyć, kto był najlepszy w danym tygodniu oraz kto prowadzi w ogólnej klasyfikacji motocyklistów. Dodatkową atrakcję stanowi opcja oglądania powtórek przejazdów, jakie wykonali najlepsi gracze oraz możliwość zmierzenia się z nimi (bądź z ich pojazdami-widmo) w sieci. Programiści zapewnili też swoim klientom wgląd w statystyki innych użytkowników, dzięki czemu widzą oni, z jakiej drużyny i krają są ich oponenci.

Za wizualną warstwę zręcznościówki odpowiada autorski silnik graficzny RedLynx Theathre, który dla uzyskania bardziej realistycznego efektu wsparto fizyczną technologią rag-doll. Od strony dźwiękowej gra wyróżnia się natomiast obsługą zestawów głośnikowych w standardzie 7.1, dzięki czemu odgłosy jednośladowych silników przypominają dźwięki wydawane przez prawdziwe, crossowe motocykle.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 92 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Trials 2 Second Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Trials 2 Second Edition Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5600 lub lepsza)
  • 220 MB HDD
  • Windows XP/Vista
  • łącze internetowe