Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Trackmania (PC)
OkładkaTrackmania (PC)

Trackmania PC

Trackmania Nations Remake | Trackmania 2020

Remake darmowej wersji gry wyścigowej Trackmania Nations, która zadebiutowała w 2006 roku. Produkcja daje możliwość tworzenia własnych torów i jest nastawiona na rywalizację w trybie wieloosobowym, oferując wiele sezonowych eventów czy turniejów.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trackmania Premiera PC

1lipca2020

Uplay

1lipca2020

producent: Nadeo wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Trackmania

GRIP

Rollcage

Redout

Trackmania Nations Remake to nowa wersja popularnego spin-offu serii Trackmania, który ukazał się pierwotnie w 2006 roku. Za produkcję odpowiadają ponownie studio Nadeo oraz firma Ubisoft. Tytuł skonstruowano z myślą o rozgrywkach wieloosobowych i zmaganiach e-sportowych; twórcy nie zapomnieli przy tym o jednej z najważniejszych funkcjonalności cyklu, a więc o kompleksowym edytorze torów.

Mechanika

W Trackmania Nations Remake gracz zasiada za kierownicą wielu fantastycznych bolidów wyścigowych, rywalizując z innymi zawodnikami na równie szalonych trasach. Dostępne tory obfitują w skocznie, korkociągi i inne mrożące krew w żyłach przeszkody. Model jazdy jest typowo zręcznościowy, pozwalając na szalone triki i niezwykle ryzykowane skoki wykonywane przy absurdalnie wysokich prędkościach. Gra pozbawiona została jakiegokolwiek modelu uszkodzeń. Kraksy wiążą się jednak z utratą cennych sekundy i utratą pozycji w wyścigu.

Istotnym elementem tytułu jest edytor torów, w którym tworzymy nowe trasy, korzystając z gotowych elementów. Projektem można się pochwalić przed znajomymi, zapraszając ich do wspólnej zabawy lub umożliwiając im ocenianie wykonanych przez siebie torów.

Tryby gry

Trackmania Nations Remake skupia się na zabawie wieloosobowej. Twórcy aktualizują zawartość tytułu w oparciu o system sezonowy. Na graczy czekają dzienne oraz tygodniowe mistrzostwa, a także oficjalne kampanie z sieciowymi rankingami. Najbardziej prestiżowe są puchary Grand League oraz Open Grand League, które organizowane są dwa razy do roku. W grze nie brakuje też eventów zorganizowanych przez społeczność fanów, a także profesjonalnych mistrzostw e-sportowych. Pobawić się można także w pojedynkę, testując pobrane tory oraz starając się pobić rekordy okrążeń ustanowione przez znajomych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 234 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.1 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Trackmania

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Trackmania Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270X lub lepsza
  • Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Zalecane:
  • Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 480 lub lepsza
  • Windows 10 64-bit