Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Total Extreme Wrestling 2010 (PC)

Total Extreme Wrestling 2010 PC

Total Extreme Wrestling 2010 to piąta gra z popularnego cyklu sportowych menedżerów, prezentujących kulisy pracy promotora walk zapaśniczych.

Strategiczne | manager | wrestling

PC Windows
Okładka Total Extreme Wrestling 2010 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25stycznia2010

Po niespełna dwóch latach przerwy Adam Ryland i deweloperzy ze studia Grey Dog Software zdecydowali się stworzyć kolejną grę z serii Total Extreme Wrestling. W przeciwieństwie do wcześniejszej odsłony cyklu, tym razem zmiany nie ograniczyły się jedynie do detali. Deweloperzy postarali się zaimplementować wiele nowych elementów i znacząco zmodyfikować mechanikę rozgrywki.

Gracze ponownie mają okazję wcielić się w rolę menedżera niewielkiej firmy zajmującej się organizacją i promocją walk zapaśniczych. Do ich zadań należy zatrudnianie i trenowanie zawodników, tworzenie scenariuszy pojedynków, prowadzenie negocjacji ze stacjami telewizyjnymi, walka z konkurencją oraz rzecz jasna dbanie o stan finansów przedsiębiorstwa.

Wśród najważniejszych nowości wprowadzonych w Total Extreme Wrestling 2010 na pierwszy plan wysuwa się zmodyfikowany interfejs użytkownika. We wcześniejszych grach z serii gracze musieli wybierać opcje działań z rozwijanych menu. Z myślą o fanach serii twórcy zdecydowali się zachować ten element, jednak zaimplementowano także znacznie bardziej intuicyjny w obsłudze, alternatywny sposób sterowania – drag'n'drop (przeciągnij i upuść).

Inne zmiany to m.in. rozszerzone opcje ustawień użytkownika, możliwość zaplanowania wydarzeń w wirtualnym kalendarzu imprez zapaśniczych, podgląd czynników wpływających na wyniki podejmowanych działań, stosowanie nieczystych zagrań w trakcie pojedynków, przypadkowe śmierci zawodników, a także inteligentny system kończenia kariery (wrestlerzy w dobrej formie mogą pozostać dłużej w grze).

Od strony wizualnej Total Extreme Wrestling 2010 niewiele różni się od pozostałych gier z serii. W dalszym ciągu grafika pełni jedynie rolę dekoracyjną, a rozgrywka bazuje na warstwie tekstowej (tabele, statystyki, informacje itd.).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Total Extreme Wrestling 2010

Wymagania wiekowe Total Extreme Wrestling 2010

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Total Extreme Wrestling 2010

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128MB RAM
  • karta graficzna 3D
  • Windows 98/XP