Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Wrestling Spirit 2 (PC)
OkładkaWrestling Spirit 2 (PC)

Wrestling Spirit 2 PC

Wrestling Spirit 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku gry Adama Rylanda – Wrestling Spirit: Rookie to Legend. Podobnie jak w pierwowzorze, gracze kierują poczynaniami profesjonalnego wrestlera, który na zapaśniczym ringu próbuje zdobyć sławę i bogactwo. Twórcy sequela zadbali m.

RPG | manager | wrestling | klasyczne RPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wrestling Spirit 2 Premiera PC

29czerwca2006

producent: Grey Dog Software wydawca: Grey Dog Software Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Wrestling Spirit 2 jest drugą odsłoną cyklu gier poświęconych amerykańskim zapasom, łączących elementy RPG oraz menedżera sportowego. Za produkcję ponownie odpowiada Adam Ryland oraz kierowany przez niego zespół deweloperski. Twórcy pozostali przy tym wierni podstawowym założeniom rozgrywki, starając się uatrakcyjnić ją poprzez dodanie nowych elementów.

Podobnie jak w wydanym dwa lata wcześniej pierwowzorze, bohaterem Wrestling Spirit 2 jest profesjonalny wrestler, którego poczynaniami zarówno na ringu jak i poza nim kieruje gracz. Jego zadaniem jest rozwijać umiejętności i atrybuty postaci, toczyć pojedynki z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję, a także pilnować wielu spraw związanych z karierą i prywatnym życiem zawodnika.

Gra oferuje cztery tryby zabawy. Poza karierą (Rookie to Legend) i pojedynkami z mistrzami zapasów (Superstar Challenge), twórcy wprowadzili możliwość zmagań w ligach – Pro League oraz World League. Zmodyfikowano także silnik odpowiedzialny za rozgrywanie pojedynków. Choć nadal toczą się one przede wszystkim w warstwie tekstowej, gracze uzyskali znacznie większą większą ilość możliwych do podjęcia działań (więcej opcji wyboru). Usprawniona została również AI komputerowych przeciwników, którzy potrafią dostosować taktykę walki do wydarzeń na ringu.

Wrestling Spirit 2 prezentuje zdecydowanie lepszy poziom oprawy graficznej. Interfejs gry został gruntownie przebudowany przez Jasona Warholica, który element ten projektował również w Total Extreme Wrestling. Ilustracje w dalszym ciągu pełnią jedynie funkcje dekoracyjne, ale cechują się znacznie większą ilością detali i jakością wykonania.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Wrestling Spirit 2: Odpowiednia dla każdego wieku.