Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPC
Okładka WWF Wrestlemania: The Arcade Game (PC)
OkładkaWWF Wrestlemania: The Arcade Game (PC)

WWF Wrestlemania: The Arcade Game PC

Znakomite mordobicie, symulujące amerykańskie zapasy w stylu wolnym, zrealizowane w podobnym stylu co pierwsze odsłony Mortal Kombat.

Bijatyki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWF Wrestlemania: The Arcade Game Premiera PC

23lipca1995

producent: Sculptured Software wydawca: Acclaim Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do WWF Wrestlemania: The Arcade Game

WWE Raw

World of Mixed Martial Arts 4

Will Fight for Food

Okładanie się po twarzach przesadnie natłuszczonych mięśniaków, ciężko nazwać dyscypliną sportu. Wrestling to po prostu dobre show w amerykańskim stylu, z niesamowitą oprawą wizualną i przesadnie określoną ideologią, kryjącą się za wymyślnymi wizerunkami zawodników, kreowanych zapewne przez speców od marketingu. Wszystkie walki są doskonale reżyserowane i chociaż fani wiedzą, że o prawdziwej bijatyce nie może być tu mowy, nikomu to nie przeszkadza. WWF (World Wrestling Federation) to najsłynniejsza organizacja zajmująca się tym „sportem”. W jej szeregach występowali tak znani zapaśnicy jak Hulk Hogan, czy Ultimate Warrior. Opisywany produkt Acclaim, pozwoli Ci wcielić się w ich kolegów i naocznie przekonać się, jak ciężki to kawałek chleba...

WWF Wrestlemania to gra zrobiona na modłę Mortal Kombat, czyli dwu-wymiarowe mordobicie z digitalizowanymi sylwetkami zawodników. Do wyboru jest osiem postaci, wszystkie doskonale znane z amerykańskich ringów: Doink, Razor Ramon, Undertaker, Yokozuna, Shawn Michaels, Bam Bam Bigelow, Bret „The Hitman” Hart i Lex Luger. Każdy z mięśniaków walczy w odmienny sposób i dysponuje obfitym garniturem ciosów specjalnych, czyli łamań, rzutów i niemal akrobatycznych wyskoków. Do dyspozycji gracza oddano także rozbudowany system combosów, które można wykonać po napełnieniu fioletowego paska u góry ekranu. WWF Wrestlemania pozwala robić prawie wszystko to, co możemy podziwiać na ekranach telewizorów, czyli: odbijać się w biegu od lin, wchodzić na nie i wykonywać śmiercionośne skoki, a także tłuc się poza ringiem. Walka jest niezwykle dynamiczna i emocjonująca. Gdy na ringu pojawia się dwóch lub więcej przeciwników, akcja jest tak szybka, że często trudno stwierdzić, co się dzieje. Trzeba przyznać, że pod względem grywalności program dorównuje słynnej serii Mortal Kombat i choć nie ma w nim krwi, satysfakcja z klepania maski innych zawodników jest naprawdę wysoka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 203 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe WWF Wrestlemania: The Arcade Game: 12+

WWF Wrestlemania: The Arcade Game Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • PC AT 486DX2 66MHz
  • 8MB RAM
  • VGA