Kiedy włanczam tryb treningu wtedy gra się lekko zacina a wtrybie w którym się ściga z komputerem nie da się wogule grać! mam Atchlon XP 1250 MHz, 200 MB ramu Kartę Get Force 4 (60 MB) !
Gierka nabiera rumieńców w trubie multiplayer, gdy gra się z np. dwoma osobami na jednym kompie - wtedy stwarza ogrkmną frajdę! Polecam
Może być
hej, a wiecie mzoe jak zagrac przez internet?? pomocy, proosze;p
tam, ale potem trzeba wybrac serwer lub klient, trzeba wpisac nr serwera [probowalm z ip z nr hamachi] i nie moge sie polaczyc ze znajoma i zagrac :/
nie jestem ciemna, ale cholera nie potrafie :P
ze smiechu sie zesrac mozna
oołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl jeeeeeee!!!
Po żmudnych poszukiwaniach odnalazłem :D
Extra zabawka, kupe śmiechu i świetne wspomnienia wspólnej zabawy z kolegami :D
Świetna gierka z klimatem i kupą humoru! Właśnie zagrałem sobie w nią po 7 latach, to aż łezka się w oku zakręciła. ;)
Jedna z lepszych wyścigówek w jakie grałem. Daje naprawdę kupe radochy, zabawy i śmiechu po pachy :)
Pamiętam jak w to zagrywałem gdy byłem młodszy. Miałem z tą grą niezły ubaw.
Bardzo podoba mi się ta gra, ale mam problem z przejściem trzeciej licencji. Proszę o podpowiedź.
PS Są do tej gry jakieś kody?
Trader302503962 - Nie wiem kto grał ale później go wyłączyłem bo denerwował.
O tak, bajka dzieciństwa :)
Głos Pana Gaduły to chyba głos Krzysztofa Tyńca, choć nie jestem pewien.
10/10
Fajno, dawno zagrywałem z bratem na dwóch. Dzięki za przypomnienie odpale jeszcze dziś :)
Jak byłem młody to grałem w tą grę :) - Oj to były czasy... Znakomita gra wyścigowa z różnymi pomysłami :) - Polecam każdemu 9/10.
Przeszedłem całą. Fajna gierka, podobna do Crash z PSOne. 8/10
@Dragonitte
Do crasha tej grze daleko, ale trzeba przyznać, że Toon car też swoje zadanie wypełnia i gra się lekko i przyjemnie.
Świetna gra, fajna, zabawna i do tego śmieszna. Nie wiem czemu, ale mi najbardziej przypadła do gustu z wyścigówek. Aż nie do uwierzenia, że z 2001 roku, grafika bardzo ładnie wygląda.
Gra świetna, niedawno zainstalowałem, gram z koleżanką na multi ale straszne lagi, wie ktos jak to naprawic? Może jest jakaś łatka do multi czy coś??
Do tej pory gram od czasu do czasu... Świetna zabawa ze znajomymi.
NAJLEPSZA GRA NA ŚWIECIE xD
Nawet do dzisiaj w nią gram z kolegami. Polecam 😊
Szalona gra :D oczywiście pozytywnie szalona :D szalone wyścigi, szalone postaci, dużo się dzieje na trasie :D Trudno ją traktować poważnie, ale swojego czasu sprawiała dużo radochy i uśmiechu :D
Mistrzostwa już w połowie nużyły, ale fajna gra, by raz na jakiś czas ją zainstalować i ją przypomnieć czy nawet w nią pograć na splitscreenie z inną osobą.
posiadam demko ToonCar z gry Bilard coś , istnieje stara wersja ToonCar z Grywalnym Panem Gadułą
Ja pierdolę nie chciało się wam napisać odzielny artykuł, moglibyście zmienić tytuł z Odjazdowego Rajdu na Toon Car, wydawcą Odjazdowego Rajdu jest Cenega a nie TopWare
Macie prototyp niestety w wersji demonstracyjnej
https://youtu.be/5PU2c7S75As
Co ciekawe pierwotnie pan Gaduła miał się nie pojawić
Gra z dzieciństwa. Ileż w to grałem z siostra na podzielonym ekranie. Ostatnio sobie odświeżyłem. Nadal jest boskie mimo słabszej grafiki w porównaniu do odczucia kiedyś.

+ Graficznie zaskakująco dużo do zmiany: (od opcji zmiany na directx do hal, widoczności)
+ Sympatyczna, zabawna ściganka z humorem
+ Dużo postaci do wybory i każda ma swój charakter
+ Wyścigi łatwe
+ Znajdźki: a to chmura a to rakiety, naprawa, tarcza, wyrzucanie multi min, bomby, miny ziemne (można niszczyć otoczenie znajdźkami: palmy), robienie przeciwnikom psikusów
+ Zabawna postać prezentera w słonecznych okularach w zielonym garniturze z dubbingiem co wyskakuje z góry ekranu też podczas wyścigu i w menu jest głównym
- Jak przeciwnicy na nas użyją znajdziek: rakiety, czy chmury burzowej i jak nas trafi obraca samochód w odwrotną strone i musimy sie obracać co trwa to z 3-4 sekund bo sterowanie samochodem jako skręt i obrócenie sie jest drętwe
- Na 3 pucharze po wyścigu na trasie kosmicznej gra wywala od tak
- Postać jak skręcamy nie obraca kierownicą (kierownica jest sztywna z czarnym tłem jakby niedokończonym graficznie z brakiem animacji)
- Za WIELKI licznik prędkosci, i nie wiadomo ile na liczniku
- Takie sobie ułożenie ikonek w menu głównym (za blisko siebie) i kursor wielgachny