Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCGCNPS2XBOX
Okładka Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour (PC)
OkładkaTony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour (PC)

Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Kolejna część bardzo popularnej serii symulacji jazdy na deskorolce, sygnowanej nazwiskiem słynnej gwiazdy tego sportu – Tony’ego Hawka.

Sportowe | deskorolka

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour Premiera

4paź2004

PC

5paź2004

XBOX PS2 GCN

Gry podobne do Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Tony Hawk's Pro Skater 4

Session

Tony Hawk's Pro Skater HD

„Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour” to kolejna gra sygnowana nazwiskiem najsłynniejszego skatera, jaki kiedykolwiek jeździł na desce, czyli Tony’ego Hawka. Neversoft, firma odpowiedzialna za tę deskorolkową pozycję, osiągnęła już niemalże szczyt, jeśli chodzi o dopracowanie swego dziecka. Mimo wszystko w dalszym ciągu próbuje poprawić kilka elementów, a jeśli uzbiera się tego dosyć dużo postanawia wydać nową część swej flagowej serii.

Najnowsza pozycja Neversoftu to jednocześnie powrót do korzeni i kolejny krok naprzód. W THUG 2 pojawi się tryb zręcznościowy, w którym naszym zadaniem, po wybraniu jednego z prawdziwych skaterów, będzie wypełnianie króciutkich misji oraz zbieranie literek, puszek, desek itp. Z drugiej zaś strony rozrośnie się znacznie tryb kariery, zwany teraz World Destruction Tour. Tryb ten zaczyna się bardzo zaskakująco – porwaniem stworzonego przez nas skatera przez Tony’ego Hawka i Bama Margerę. Dalej jest jeszcze lepiej. Naszym zadaniem będzie m.in. odkręcanie hydrantów, rzucanie owocami w przechodniów, sprayowanie tagów na murach i ścianach budynków i wiele, wiele innych równie ciekawych zajęć. Poziomy, po których przyjdzie nam jeździć są ogromne, a misji do wykonania znajdziecie prawie cztery razy więcej niż w poprzedniej części. Dla graczy lubujących się w tworzeniu nowych rzeczy przygotowano poprawione edytory skaterów, parków i tricków, a także zupełnie nowe edytory tagów i naklejek, które będzie można rozrzucać po poziomach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 2230 głosów czytelników.

Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour cena w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 2.5 GB HDD
PC
XBOX
PS2
GCN