Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCGCNPS2XBOX
Okładka Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour (GCN)

Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Kolejna część bardzo popularnej serii symulacji jazdy na deskorolce, sygnowanej nazwiskiem słynnej gwiazdy tego sportu – Tony’ego Hawka.

Sportowe | deskorolka

Okładka Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour (GCN)

data premiery gry:

4paź2004

PC

5paź2004

XBOX PS2 GCN
Kolekcja gier
Obserwuj grę

„Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour” to kolejna gra sygnowana nazwiskiem najsłynniejszego skatera, jaki kiedykolwiek jeździł na desce, czyli Tony’ego Hawka. Neversoft, firma odpowiedzialna za tę deskorolkową pozycję, osiągnęła już niemalże szczyt, jeśli chodzi o dopracowanie swego dziecka. Mimo wszystko w dalszym ciągu próbuje poprawić kilka elementów, a jeśli uzbiera się tego dosyć dużo postanawia wydać nową część swej flagowej serii.

Najnowsza pozycja Neversoftu to jednocześnie powrót do korzeni i kolejny krok naprzód. W THUG 2 pojawi się tryb zręcznościowy, w którym naszym zadaniem, po wybraniu jednego z prawdziwych skaterów, będzie wypełnianie króciutkich misji oraz zbieranie literek, puszek, desek itp. Z drugiej zaś strony rozrośnie się znacznie tryb kariery, zwany teraz World Destruction Tour. Tryb ten zaczyna się bardzo zaskakująco – porwaniem stworzonego przez nas skatera przez Tony’ego Hawka i Bama Margerę. Dalej jest jeszcze lepiej. Naszym zadaniem będzie m.in. odkręcanie hydrantów, rzucanie owocami w przechodniów, sprayowanie tagów na murach i ścianach budynków i wiele, wiele innych równie ciekawych zajęć. Poziomy, po których przyjdzie nam jeździć są ogromne, a misji do wykonania znajdziecie prawie cztery razy więcej niż w poprzedniej części. Dla graczy lubujących się w tworzeniu nowych rzeczy przygotowano poprawione edytory skaterów, parków i tricków, a także zupełnie nowe edytory tagów i naklejek, które będzie można rozrzucać po poziomach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1 - 2  

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 2220 głosów czytelników.

Gry podobne do Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Klasyfikacja PEGI Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 2.5 GB HDD
Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour - recenzja gry
Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour - recenzja gry

Recenzja 13 grudnia 2004, 11:39

Obiecałem wrócić do kwestii miast, po których szaleją prowadzeni przez nas i kontrolowani przez komputer skaterzy. Hawk i Margera wraz ze swoimi drużynami odwiedzają między innymi Stany Zjednoczone, Niemcy, Australię czy też Hiszpanię. Zacznijmy od pozytywnych rzeczy. Mapy są dość zróżnicowane, praktycznie każda z nich nastawiona jest na nieco inny typ rozgrywki. Niektóre plansze premiują częste grindowanie, na innych wykonuje się dużo skoków, a niektóre dysponują nawet profesjonalnie przygotowanymi skate-parkami. Na plus należy również zaliczyć sporą ilość animowanych obiektów. Na prawie wszystkich mapach można odnaleźć innych skaterów, którzy niemal bez przerwy wykonują różnorakie triki. Same plansze są też w dość dużym stopniu interaktywne. Po części wiąże się to z niektórymi zadaniami, przykładowo, na planszy w Barcelonie możemy uwolnić ogromnego byka, który w przyszłości posłuży do wykręcania dość nietypowych combosów.

PC
XBOX
PS2
GCN