Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Time Crisis 4 (PS3)
OkładkaTime Crisis 4 (PS3)

Time Crisis 4 PS3

Time Crisis 4 to kolejna strzelanina z serii, zapoczątkowanej w roku 1997 i wywodzącej się z automatów coin-op. W niniejszej grze, podobnie jak w jej poprzedniczkach, używa się specjalnego pistoletu Guncon.

Zręcznościowe | FPP | FPS | rail shooter | na 2 osoby | kooperacja | strzelanki | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Time Crisis 4 Premiera PS3

20listopada2007

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Time Crisis 4

Resistance: Fall of Man

Turok

The Shoot

Time Crisis 4 to kolejna strzelanina z serii, zapoczątkowanej w roku 1997 i wywodzącej się z automatów coin-op. W niniejszej grze, podobnie jak w jej poprzedniczkach, używa się specjalnego pistoletu Guncon. Pozwala on nie tylko na strzelanie do konkretnych celów, gdyż dzięki dwóm gałkom analogowym umożliwia m.in. zmianę ustawienia kamery oraz wybór trybu prowadzenia ognia.

W klasycznym trybie rozgrywki, reprezentującym gatunek rail shooter, mamy ograniczoną kontrolę nad głównymi bohaterami (Giorgio Bruno i Evan Bernard). Protagoniści, znajdujący się na tropie terrorystów i czarnorynkowych handlarzy bronią, muszą zaliczyć szereg misji, polegających wyłącznie na strzelaniu i wykonywaniu prostych akcji w rodzaju krycia się za przeszkodami – reszta dzieje się automatycznie. W zupełnie nowym trybie FPS-owym steruje się postacią Williama Rusha, który ma podobne zadanie do swoich wspomnianych kolegów, czyli wyeliminować wszystkich napotkanych wrogów. Niniejsza opcja daje nam jednak pełną kontrolę nad poczynaniami bohatera w ramach pięciu fabularnych epizodów.

Twórcy Time Crisis 4 pozwolili nam nie tylko na podążanie głównym nurtem scenariusza, ale także chociażby na uczestniczenie w tzw. misjach kryzysowych. Polegają one przykładowo na odnalezieniu i zniszczeniu zasobów broni biologicznej bez zaalarmowania głównych sił nieprzyjaciela, co osiąga się dzięki wyjątkowo precyzyjnym strzałom i umiejętności krycia się w odpowiednich momentach. Do tego dochodzą jeszcze przeróżne mini-gry, ćwiczące refleks, celność etc.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4.2 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Time Crisis 4

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Time Crisis 4 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • Guncon 3