Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka They Bleed Pixels (PC)

They Bleed Pixels

They Bleed Pixels to gra zręcznościowa wykonana przy użyciu prostej oprawy graficznej stylizowanej na produkcje z lat 90-tych. Wcielamy się w postać dziewczynki, która musi się zmierzyć z koszmarami rodem z twórczości H.P. Lovecrafta.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | indie

Okładka They Bleed Pixels (PC)

data premiery gry:

anulowana

X360

29sie2012

PC

Prosta gra platformowa z elementami biijatyki, w której wcielamy się w postać dziewczynki nawiedzanej przez tajemniczą księgę oraz potwory rodem z twórczości Lovecrafta.

Główna bohaterka gry studia Spooky Squid Games spotyka na swojej drodze szereg przerażających przeciwników. Do ich eksterminacji wykorzystuje wyrastające z jej górnych kończyn ogromne szczypce.

Rozgrywka jest bardzo szybka i oprócz elementów platformowych opiera się na intuicyjnym systemie walki. Co prawda gra umożliwia wykorzystanie tylko jednego przycisku do zadawania ciosów, ale twórcy premiują osoby, które starają się zrzucić przeciwników na kolce, piły i inne zabójcze elementy otoczenia. Wykorzystują w tym celu oryginalny system zapisu stanu gry. W They Bleed Pixels nie występują stałe lokacje rozmieszczenia checkpointów. Jeżeli chcemy uzyskać dostęp do jednego z nich, to niezbędne jest napełnienie odpowiedniego wskaźnika zwiększającego się pod wpływem poczynań gracza.

They Bleed Pixels zastosowano prostą oprawę graficzną stylizowaną na produkcje z lat 90-tych. Łączy ona w sobie wyraźne piksele z ręcznie rysowanymi teksturami. Muzykę do gry skomponował Shaun Hatton, znany jako DJ Finish Him.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do They Bleed Pixels

Wymagania wiekowe They Bleed Pixels

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe They Bleed Pixels

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Quad Core 2.6 GHz, 1.5 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 300 MB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

Wieści ze świata (Wiedźmin 2, Dragon Quest X, They Bleed Pixels) 9/8/12
Wieści ze świata (Wiedźmin 2, Dragon Quest X, They Bleed Pixels) 9/8/12

wiadomość9 sierpnia 2012

Dziś piszemy m.in. o planowanej prezentacji zestawu narzędzi REDkit na targach gamescom, wynikach sprzedaży Dragon Quest X, zapowiedzi gry They Bleed Pixels w wersji na PC, a także raporcie finansowym firmy NCsoft. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

X360
PC