Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Theme Park (2011) (AND)

Theme Park (2011)

Nowa wersja klasycznej gry ekonomicznej studia Bullfrog, opracowana w formie społecznościowej strategii free-to-play, skierowanej na urządzenia mobilne.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | społecznościowe | budowa wesołego miasteczka

Okładka Theme Park (2011) (AND)

data premiery gry:

7gru2011

iOS

26paź2012

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS, nowa wersja klasycznego hitu studia Bullfrog z 1994 roku, zrealizowana w formie społecznościowej strategii ekonomicznej free-to-play. Za przygotowanie nowej wersji tytułu odpowiada doświadczone na gruncie produkcji mobilnych duńskie studio Progressive Media.

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, w grze obejmujemy pieczę nad nowo powstającym parkiem rozrywki, a naszym zadaniem jest przyciągnięcie jak największej ilości odwiedzających i zarabianie gotówki, pozwalającej na dalszą rozbudowę parku. W toku rozgrywki wznosimy całą masę szalonych atrakcji, takich jak karuzele, diabelskie młyny, beczki śmiechu czy różne rodzaje kolejek górskich. Nie możemy też zapomnieć o sklepikach, w których głodni i spragnieni goście będą mogli się pożywić i napoić. W toku gry musimy dbać o czystość parku, a także naprawiać uszkodzone urządzenia poprzez zatrudnianie personelu sprzątającego i mechaników. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość uczestniczenia w rozmaitych grach zręcznościowych, dzięki którym możemy podrasować niektóre z zabawek i na własnej skórze przekonać się o ich atrakcyjności.

Podobnie jak w większości gier społecznościowych, postęp realizujemy poprzez wykonywanie kolejno wyznaczanych zadań. Ograniczenia płynące z modelu free-to-play polegają zaś na czasie, potrzebnym do budowy lub remontu poszczególnych budynków i urządzeń. Oczekiwanie możemy rzecz jasna skrócić, nabywając w sklepie gry specjalne bilety. Pozwala on także na wcześniejsze odblokowanie niedostępnych zabawek i zakup ekskluzywnych atrakcji, niedostępnych w toku gry właściwej. Pod względem oprawy mobilne Theme Park w odsłonie na iOS-a charakteryzuje się kolorową, trójwymiarową grafiką. Możemy także oglądać szereg zabawnych animacji, ukazujących gości parku w trakcie korzystania z jego dobrodziejstw.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Theme Park (2011)

Wymagania wiekowe Theme Park (2011)

odpowiednia dla każdego wieku

iOS
AND