Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka The Trail: A Frontier Journey (AND)
OkładkaThe Trail: A Frontier Journey (AND)

The Trail: A Frontier Journey

Przygotowana przez ekipę 22 Cans Studios prosta gra survivalowa w modelu darmowym z mikropłatnościami. W The Trail: A Frontier Journey wcielamy się w rolę podróżnika, który po długim morskim rejsie przybija do brzegów Nowego Świata i rozpoczyna jego eksplorację.

Symulacje | survival | elementy przygodowe | crafting

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Trail: A Frontier Journey Premiera

3lis2016

iOS AND

Gry podobne do The Trail: A Frontier Journey

Cloud Chasers

This War of Mine

Don't Starve: Pocket Edition

The Trail: A Frontier Journey to wydana na platformę AND i iOS prosta gra survivalowa, korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Produkcję opracowało studio 22cans, czyli autorzy m.in. Godus oraz Curiosity.

Fabuła

W grze wcielamy się w podróżnika, który po długim morskim rejsie przybija do brzegów Nowego Świata i rozpoczyna jego eksplorację. Kraina, do której docieramy, nie odtwarza żadnego prawdziwego miejsca, ale widać w niej elementy stylistyczne zaczerpnięte z czasów kolonizacji Ameryki Północnej.

Mechanika

W wydanym na platformę AND i iOS The Trail: A Frontier Journey zadaniem graczy jest podróżowanie po liniowym szlaku, w głąb terytorium krainy. Po drodze muszą oni zarządzać siłami i surowcami kierowanej przez nich postaci oraz dbać o zapewnienie jej odpoczynku. Wszystko to odbywa się w bardzo spokojnym tempie, a gra bardziej koncentruje się na dostarczaniu relaksującego klimatu niż stawianiu nas przed ciężkimi wyzwaniami.

W trakcie zabawy gracz podróżuje od miasteczka do miasteczka, po drodze robiąc przystanki w obozowiskach, gdzie może się przespać i zregenerować energię potrzebną do marszu. Podczas wyprawy gromadzimy także różnorodne przedmioty. Niektórych z nich używamy sami, a inne sprzedajemy. Produkcja oferuje również prosty system craftingu, pozwalający tworzyć nowe obiekty ze znalezionych surowców.

Nie zabrakło też elementów multiplayer, pozwalających użytkownikom na dołączenie do społeczności miasteczka i wspólną pracę nad jego rozwijaniem poprzez stawianie nowych budynków i ulepszanie tych już istniejących oraz inwestowanie w infrastrukturę.

Kwestie techniczne

Mocną stroną The Trail: A Frontier Journey jest wykonanie. Gra oferuje bardzo atrakcyjną grafikę zaprojektowaną w minimalistycznym stylu, w którym zarówno postacie, jak i lokacje wykonano w pełnym 3D przy użyciu w prostych brył o jasnych kolorach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe The Trail: A Frontier Journey: 12+

iOS
AND