Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims: Double Deluxe (PC)
OkładkaThe Sims: Double Deluxe (PC)

The Sims: Double Deluxe PC

Specjalny zestaw dla wielbicieli popularnej na całym świecie serii The Sims, którego zadaniem jest zapewnienie graczom dopiero rozpoczynającym rozgrywkę, udanego startu w wirtualnej rzeczywistości programu.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | pakiet | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims: Double Deluxe Premiera PC

23września2003

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Sims: Double Deluxe

The Sims

Singles: Flirt Up Your Life

The Partners

Specjalny zestaw dla wielbicieli popularnej na całym świecie serii The Sims, którego zadaniem jest zapewnienie graczom dopiero rozpoczynającym rozgrywkę, udanego startu w wirtualnej rzeczywistości programu. The Sims Double Deluxe składa się z oryginalnej gry The Sims i dwóch pierwszych dodatków do niej, tj. Światowe Życie oraz Balanga. W omawianym packu znajduje się również edytor o nazwie The Sims Creator, pozwalający na stworzenie własnych, wirtualnych bohaterów (z uwzględnieniem wszystkich, nawet najmniejszych szczegółów). Do wyboru dostajemy nowe ubrania, a także możliwość przyodziania prowadzonego Sima w przeróżne pasy, biżuterię, itp. (możemy stworzyć własne „skórki”, arty oraz logotypy, które później implementujemy do gry). Ponadto, autorzy przygotowali nowe elementy wyposażenia domu. Do wykorzystania dostajemy kilkadziesiąt nowych faktur ścian czy podłóg, oraz dwa nowe zestawienia dekoracyjne w stylach: Afrykańskim i Azjatyckim (wśród nowych obiektów pojawią się m.in. mięsożerna roślina Rosiczka czy Jemioła).

The Sims to pierwsza symulacja życia firmy Maxis, która zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w tym gatunku. Stworzony w grze wirtualny świat drobiazgowo zbliża się do naszej rzeczywistości, odtwarzając codzienne życie oraz radości i kłopoty z nim związane. W grze można stworzyć całe rodziny Simów, prowadzić ich przez różne kariery zawodowe, zdobywać przyjaciół i miłości. Otwarty sposób rozgrywki daje graczowi wolność wyznaczania sobie własnych celów i kształtowania przyszłości Simów.

The Sims: Światowe Życie to pierwszy dodatek do tej gry. Dostajemy pięć dodatkowych ścieżek kariery naszych Simów, takich jak muzyk, dziennikarz, haker komputerowy czy specjalista od zjawisk paranormalnych. Oprócz tego 125 nowych przedmiotów, 50 miejsc pracy i zupełnie nowe postacie, takie jak ponury kosiarz czy dżinn. Zyskujemy także większe możliwości kontrolowania życia Simów dzięki nowym cechom i umiejętnościom naszych podopiecznych.

The Sims: Balanga to drugi dodatek do najpopularniejszej gry symulującej realne życie The Sims, zwiększa możliwości urządzania przyjęć, dodając m.in. mnóstwo nowych przedmiotów, strojów, kilka postaci oraz to czego na przyjęciu nie może zabraknąć czyli nowe tańce i muzyka. Możemy przebudować dom na rancho z Dzikiego Zachodu, egzotyczną wyspę czy „undergroundowy” klub.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 203 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims: Double Deluxe

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims: Double Deluxe Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 266MHz
  • 64MB RAM
  • 4MB akcelerator 3D