Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Hell in Vietnam (PC)
OkładkaThe Hell in Vietnam (PC)

The Hell in Vietnam PC

The Hell in Vietnam to opracowana i wydana przez polskie studio deweloperskie City Interactive strzelanka FPP. Wcielając się w rolę oficera armii amerykańskiej, bierzemy udział w ośmiu misjach rozgrywających się w ramach krwawego wietnamskiego konfliktu.

Akcji | FPP | Wietnam | FPS | polskie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Hell in Vietnam Premiera PC

26kwietnia2007

pudełko PL

26kwietnia2007

The Hell in Vietnam to opracowana i wydana przez polskie studio deweloperskie City Interactive strzelanina przedstawiona w perspektywie pierwszej osoby, w której wcielając się w rolę oficera Armii Amerykańskiej bierzemy udział w ośmiu misjach rozgrywających się w ramach krwawego wietnamskiego konfliktu.

Fabuła gry w skrócie przedstawia się następująco: w 1967 roku, w trakcie trwania wojny w Wietnamie, zostajemy powołani do grupy komandosów wyszkolonych w zakresie dywersji, sabotażu, łączności i zadań wywiadowczych. Dowództwo oddelegowuje nas do jednej z mieszczących się w wietnamskiej dżungli baz, gdzie jako dowódca czteroosobowej grupy dalekiego zwiadu otrzymujemy zadanie sabotowania działań partyzanckich oddziałów Vietcongu.

Dostępna w grze broń stanowi dokładne odwzorowanie uzbrojenia Armii Amerykańskiej z tego okresu. Do swojej dyspozycji otrzymujemy między innymi karabin szturmowy M16 A1, półautomatyczne M14 i granatnik M79 CAW. Broń, którą posługują się wietnamskie wojska komunistyczne (karabin szturmowy AK-47, pistolet maszynowy PPsh 41, wyrzutnia rakiet RPG-7 i inne), również oddana została z dbałością o autentyzm. Obie strony korzystają ponadto z dodatkowego sprzętu wojskowego, w skład którego wchodzą przede wszystkim różnego rodzaju pojazdy: łodzie patrolowe PBR, śmigłowce Huey i Mi-4, wozy bojowe BRDM, a także samoloty F-4 Phantom.

Produkcja wykonana jest w trójwymiarowej grafice i wykorzystuje silnik Chrome, który został opracowany przez inne polskie studio deweloperskie, Techland, i zastosowany również w innych grach z gatunku FPS stworzonych przez City Interactive: Wojna w Kolumbii i Tajne Operacje.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 590 głosów czytelników.

The Hell in Vietnam cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI The Hell in Vietnam

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Hell in Vietnam Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows 98/2000/XP