Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka The Endless Mission (PC)
OkładkaThe Endless Mission (PC)

The Endless Mission PC

Gra edukacyjna, w której tworzymy rozmaite interaktywne produkcje. Podczas zabawy przenosimy się do otwartego świata, gdzie szukamy rozmaitych kostek z pomysłami. Mieszając je ze sobą, produkujemy nowe gry.

Zręcznościowe | sandbox | elementy logiczne | elementy strategiczne | minigry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Endless Mission Premiera PC

wczesny dostęp

14listopada2019

październik2021

Steam

październik2021

producent: E-Line Media wydawca: E-Line Media Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Endless Mission

Minecraft

MisBits

Project Spark

The Endless Mission to gra edukacyjna przygotowana prze firmę E-Line Media do której należy studio Upper One Games znane z udanej platformówki Never Alone. Produkcja powstała we współpracy z organizacją Endless Interactive, której celem jest upowszechnianie komputerów, m.in. poprzez prosty system operacyjny Endless OS.

Fabuła

Scenariusz produkcji został napisany przez Christiana Cantamessa, odpowiadającego m.in. za historię z Red Dead Redemption. W tworzeniu opowieści do The Endless Mission pomagało mu kilka osób, w tym Richard Elliott pracujący przy serialu Netflixa Dark Crystal: Age of Resistance. Gra koncentruje się na poszukiwaniu tajemniczej Akademii, będącej źródłem wszystkich technologii związanych z dewelopingiem gier wideo.

Mechanika

Wydana na platformie PC gra The Endless Mission jest sandboksowym symulatorem tworzenia innych produkcji. Gracze trafiają do otwartego świata, gdzie wykonują rozmaite projekty, wykorzystując znajdywane kostki z pomysłami. Może to być np. kostka wyścigowa, platformowa, RTS czy twin stick shooter. Mieszając je ze sobą, zyskujemy dostęp do gotowego dzieła, w którym dodatkowo ustalamy rozmaite parametry, np. szybkość poruszania się postaci, wysokość na jaką mogą skakać itd. W ten sposób możemy tworzyć rozmaite tytuły. Np. łącząc ze sobą kostkę platformową z wyścigową da się uzyskać grę rajdową, w której lisek ściga się z samochodami. Deweloperzy dają jednak o wiele więcej możliwości.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Endless Mission: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Endless Mission Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • 40 GB HDD
  • Windows 7 64-bit